Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła wielki dom po mężu milionerze. Co jeszcze należy do jej majątku?

Agnieszka Woźniak-Starak mieszka dziś w okazałym domu w Konstancinie. Po zmarłym mężu, Piotrze Staraku, odziedziczyła jednak dużo więcej. Co wchodzi w skład jej majątku?

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak pobrali się w 2016 roku, rok po rozwodzie prezenterki z poprzednim mężem. Sielanka pary trwała jedynie trzy lata, ponieważ w 2019 roku Starak zginął w tragicznym wypadku łodzi motorowej na jeziorze Kisajno na Mazurach. Wdowa po nim na jakiś czas wycofała się z życia publicznego i zrezygnowała z miejskiego życia. Dziś gwiazda TVN mieszka w wielkim domu w Konstancinie pod Warszawą. Posiadłość jest sporych rozmiarów, lecz to nie wszystko, co odziedziczyła była prowadząca "Dzień dobry TVN".

Zobacz wideo Agnieszka Dygant buduje dom. Nie chce wielkiej garderoby. Dlaczego?

Agnieszka Woźniak-Starak i jej dom pod Warszawą

Prezenterka po żałobie, którą przeżyła po stracie męża, wróciła na ekrany jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Choć już tam nie pracuje, pojawi się w nowym sezonie "Mam talent!". Agnieszka Woźniak-Starak jest też nominowana do nagrody Jupiterów w kategorii Stylowa Gwiazda Roku. Jakiś czas temu media donosiły o jej wysokich zarobkach. Wówczas podawano, że za cały sezon prowadzenia programu "Azja Express" Agnieszka Woźniak-Starak miała otrzymać 600 tys. zł. A to tylko jedno z wielu show, w którym się pojawiała. Dziennikarka może też liczyć na intratne współprace reklamowe. Niedawno promowała własną markę odzieżową. Mimo takich dochodów prezenterka ma także pokaźny majątek po zmarłym mężu.

Dom, w którym mieszka ze swoimi psami, otoczony jest wielkim ogrodem. Wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym loftowym stylu. W salonie jest dużo światła, które wpada przez przeszklone ściany. W częściach dziennych są także oryginalne fotele i miejsce do wypoczynku. Z kolei na tarasie można odpocząć na dużym narożniku, patrząc na pełen zieleni ogród. Posiadłość jest otoczona dużą działką z wieloma drzewami. Ale to nie jedyny dom, który posiada gwiazda. Więcej zdjęć nieruchomości prezenterki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Agnieszka Woźniak-Starak na tarasie swojego domuAgnieszka Woźniak-Starak na tarasie swojego domu fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

To Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła po mężu

Piotr Starak był producentem filmowym, którego firma przynosiła milionowe dochody. Poza tym był synem miliarderów - jego rodzice są właścicielami wielu spółek. Choć Agnieszka Woźniak-Starak podpisała wraz z mężem intercyzę, miała ona dotyczyć jedynie rozwodu. Po jego śmierci odziedziczyła różne składniki majątku. W jego skład, oprócz domu w Konstancinie, wchodziły - dom na Mazurach, obok którego w wielkim ogrodzie prezenterka prowadzi własną uprawę warzyw, a także apartament na Manhattanie. Ten ostatni, według doniesień, warty jest 30 milionów złotych. Z nieruchomości przyszła prowadząca "Mam talent!" otrzymała jeszcze od męża dworek na Mazurach, który sprzedała. Do tego dochodzą luksusowe samochody, których miłośnikiem był Piotr Starak.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.