Marcin Miller z Boys mieszka luksusowo. Ma przestronny dom i zachwycający ogród [ZDJĘCIA]

Marcin Miller jest liderem zespołu Boys, który co pewien czas pokazuje fanom odrobinę prywaty. Dużym zainteresowaniem cieszy się jego dom, dlatego przypominamy, jak wygląda posesja wokalisty disco polo.

Marcin Miller nie narzeka na brak obowiązków zawodowych. Często jest w podróży, ale wolne chwile stara się spędzać wraz z rodziną - żoną Anną oraz synami Alanem i Adrianem. Wokalista mieszka w domu w Ełku, który możemy zobaczyć na Instagramie artysty. Jak prezentuje się posiadłość lidera Boys?

Zobacz wideo Liszewski o zarobkach gwiazd disco polo

Marcin Miller mieszka w świetnych warunkach. Dominują jasne odcienie

Mieszkańcy miejscowości, gdzie Miller ma dom, doskonale wiedzą o tym, w jakim dokładnie miejscu znajduje się posesja wokalisty, co sam lider zaznaczył w rozmowie z "Faktem". Po kadrach z Instagrama artysty można zauważyć, że wraz z małżonką wybrali jasne odcienie ścian oraz mebli - widać to chociażby po salonie. Widzimy kremowe płytki na podłodze oraz białą kanapę i fotel. Z jasnymi barwami idealnie kontrastują ciemne, drewniane akcenty. Biel wypełniła także sypialnię muzyka - widać to po udostępnionym zdjęciu artysty, za którym znajduje się białe łóżko z baldachimem i jasna toaletka

Marcin MillerMarcin Miller Marcin Miller pokazuje dom w Ełku, https://www.instagram.com/marcinmillerboys/

Marcin Miller lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Nic dziwnego

Wokalista może pochwalić się dużym ogrodem, w którym chętnie biesiaduje ze znajomymi czy rodziną. Ma w nim wiele zadbanych drzew oraz krzewów, a także atrakcję dla najmłodszych w postaci zjeżdżalni. Z ogrodu można poza tym sprawnie przedostać się do lasu - widzimy na jednym ze zdjęć bramkę prowadzącą do leśnej ścieżki. Miller uwielbia poza tym relaksować się na meblach ogrodowych oraz wygodnym hamaku. W tak pięknym otoczeniu może odetchnąć od koncertów i zebrać inspiracje do działania. Miller z żoną postawili na klasyczny zestaw mebli ogrodowych, w skład których wchodzą kanapa i fotele, a także niewielki stolik. Wszystko w kolorze brązowym z kremowymi poduszkami. W takim anturażu muzyk ogląda mecze, a także relaksuje się przy ognisku, co podkreślał na Instagramie. Co ciekawe, artysta dopiero wskutek pandemii zaczął częściej przebywać w domu. - Nawet nie wiedziałem, że mam tyle pilotów w domu i tak piękny ogród, po prostu nie miałem czasu na to, a teraz jest na wszystko czas. Odwiedzanie wnuka, odwiedzanie dzieci, wyjazd z żoną gdzieś, gdzie mamy swój azyl, zatem jest pięknie - wyznał w rozmowie z agencją Newseria. Po więcej zdjęć z domu artysty zapraszamy do galerii.

Marcin MillerMarcin Miller Marcin Miller pokazuje dom w Ełku, https://www.instagram.com/marcinmillerboys/

Więcej o:
Copyright © Agora SA