Kolorowy dom Chylińskiej. Obrazy religijne nad łóżkiem i vintage akcenty. Patrzymy na kuchnię

Agnieszka Chylińska mieszka z rodziną w podwarszawskiej miejscowości. Wnętrze nie oddaje jej nurtu muzycznego, ale jest bardzo interesujące. Zapomnijcie o klasycznych, jednolitych pomieszczeniach. Piosenkarka zaszalała.

Agnieszka Chylińska jest jurorką popularnego show "Mam talent!" oraz przede wszystkim piosenkarką. Ukochała sobie rockowy nurt muzyczny, a w jej twórczości od razu można wyczuć, że ma niezły temperament. Co ciekawe, nie odzwierciedla tego jej dom pod Warszawą, w którym czas się zatrzymał. Przyjrzeliśmy się imponującym wnętrzom.

Zobacz wideo Tyszka pomógł Wieniawie urządzić dom. Wiadomo, czy planuje zmienić branżę

Salon  

Agnieszka Chylińska wraz z mężem i dziećmi mieszka w małej miejscowości Chyliczki, położonej 20 kilometrów od Warszawy tuż obok Piaseczna. To nietuzinkowy salon jest sercem ich domu. Piosenkarka zdecydowała się na oliwkowo-beżowe ściany, które współgrają z drewnianymi akcentami. Na samym środku stanął brązowy stolik z radiem i odtwarzaczami DVD. Tuż obok widzimy pikowany fotel w romby. Nie brakuje również kolorowych bibelotów. Z kolei na niebieskiej ławie stanęło zdjęcie piosenkarki z dzieciństwa, które oprawiono w okrągłą ramę.

 

Sypialnia

Sypialnia Agnieszki Chylińskiej jest pełna zaskoczeń i artystycznego nieładu. Na nagraniu opublikowanym na Instagramie można dostrzec spore drewniane łóżko, przed którym stanęła mała sofa wykonana z różnokolorowych tkanin. Tuż obok znalazł się spory zegar z książkami, ale uwagę zwraca ściana wypełniona barwnymi akcentami oraz obrazami Matki Boskiej. 

Z kolei w innym pokoju jest znacznie jaśniej. Dostrzegamy pięknie zdobiony zagłówek, nad którym zawisły zdjęcia. Tuż obok znajduje się spora lampka nocna. Z kolei obok drzwi stanęła stara szafa z wykończeniami podobnymi do tych na łóżku oraz lustrze.

 

Kuchnia 

Agnieszka Chylińska sporadycznie publikuje filmy zza kulis pracy w domu, a centrum dowodzenia stała się kuchnia. Jej ściany zostały pomalowane na żółto i kontrastują z płytkami w odcieniach beżu. Na drewnianych meblach stanęły vintage przyrządy kuchenne. Z kolei na stole zdobionym pomarańczową ceratą znajduje się żółty wazon, w którym dostrzegamy czerwone róże. Trzeba przyznać, że wnętrza mają swój charakter i nie da się przejść obok nich obojętnie. Zdjęcia domu Agnieszki Chylińskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.