Sauna i jacuzzi w lesie. Dom Trybsonów to 300 metrów kwadratowych luksusu

Eliza i Paweł Trybała to małżeństwo znane z programu "Warsaw Shore". Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, która mieszka w dużym domu z dala od miejskiego zgiełku. Spójrzcie, jak prezentuje się wnętrze posiadłości.

Eliza i Paweł Trybała to influencerzy z dużym stażem. Poznaliśmy ich dzięki kontrowersyjnemu programowi "Warsaw Shore", w którym relacjonowane są imprezy przedstawicieli młodego pokolenia. Dziś Trybsonowie stronią od imprez, jakie odbywały się we wspomnianym show. Tworzą szczęśliwą rodzinę z córkami Victorią i Kornelią. Mieszkają w przestronnym domu, który zobaczyliśmy w Polsat Cafe. Obejrzyjcie razem z nami to wyjątkowe wnętrze.

Zobacz wideo 'Seks to dla mnie tylko przyjemność'. Tak Elizka z 'WS' mówiła jeszcze 5 lat temu. Dziś? Trybson będzie dumny

Trybsonowie mają ogromny salon z kuchnią. Wzrok przykuwa szachownica 

Parter domu gwiazd to miejsce, w którym relaksują się po pracy lub zapraszają gości. Urządzili bowiem na dole przestronny salon, w którym nie brakuje miejsc do siedzenia. Znajdują się w nim fotele i kanapa, duża biblioteka z książkami, telewizor, trofea, a także rodzinne zdjęcia. Salon połączony jest z otwartą kuchnią i jadalnią. Ciemny, drewniany stół zapewne jest miejscem, w którym wszyscy członkowie rodziny mogą zjeść wspólnie posiłek. Cały parkiet został pokryty czarno-białą, połyskującą szachownicą. Przestrzeń jest dobrze naświetlona ze względu na obecność dużych okien.

Dom TrybsonówDom Trybsonów Polsat Cafe

Cztery sypialnie w czterech różnych stylach 

Dom TrybsonówDom Trybsonów Polsat Cafe

Czteroosobowa rodzina nie może narzekać na brak miejsca dla siebie. W domu Trybsonów znajdują się cztery komfortowe sypialnie. Jedna z nich ma wyjście na taras. Widzimy za dwuosobowym łóżkiem mapę świata o ciemnych barwach. Kolejne sypialnie to pokoje córek Trybsonów. Widać w nich dziecięce akcenty na poduszkach oraz maskotki. Każde pomieszczenie przeznaczone do spania ma inną kolorystykę.

Wanna wolnostojąca, złote krany i ozdobne płytki - tak wyglądają trzy łazienki Trybsonów

Wiecznie zajęta łazienka? U Trybsonów raczej nie ma z tym problemu. Trzy łazienki zostały urządzone w eleganckim stylu. Jedna z nich ma wannę wolnostojącą, dwa duże lustra oraz dwie umywalki. Pomieszczenie pomalowano kremową farbą. Dodano do niego wiele drewnianych elementów. Przy dwóch umywalkach możemy zauważyć ozdobne kamienie i złote krany. Przy samym lustrze widzimy wzorzyste płytki. 

Dom TrybsonówDom Trybsonów Polsat Cafe

Sauna i jacuzzi w lesie. Trybsonowie mają nietypową przestrzeń do relaksu

Dom gwiazd otoczony jest lasem, wskutek czego nie muszą narzekać na hałas. Mają nietypową przestrzeń do relaksu, gdyż pośród drzew postawili jacuzzi oraz niewielką saunę, która skryta jest w okrągłym budynku. Wszystko pod drewnianą osłoną. Trybsonowie stworzyli tym samym azyl, z którego korzysta cała rodzina. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. Jak wam się podoba ta posiadłość?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.