Kasia Gąsienica ma góralski dom, a Sylwia Bomba mieszkanie w stylu glamour. A jak urządziły się inne gwiazdy "Gogglebox"?

Uczestnicy programu "Gogglebox" popularność przenieśli do internetu, a my patrzymy na ich mieszkania. Jak urządzili się ci, których oglądanie telewizji śledzą inni oglądający telewizję?

Więcej na temat programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Bohaterowie "Gogglebox" stali się rasowymi influencerami, a ich życie prywatne śledzą w sieci tysiące użytkowników. Część z nich zrobiła telewizyjne kariery, ale większość przeniosła popularność do internetu. Na Instagramie dzielą się szczegółami z życia, a my zaglądamy w do ich domów. Jak mieszkają ulubione gwiazdy programu?

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Kasia Gąsienica

Kasia Gąsienica występuje w programie wraz z mężem. Małżeństwo mieszka w Zakopanem, a na instagramowym profilu Kasi można dostrzec wiele zdjęć z domowego zacisza. Drewniany góralski dom robi wrażenie. Rodzina ma góry nie tylko za oknem, ale i w domu. Jest klimatycznie, a styl można określić jako rustykalny z elementami góralskimi.

Katarzyna Gąsienica 'Gogglebox'Katarzyna Gąsienica 'Gogglebox' Instagram/ @kasia.gasienicowa

Katarzyna Gąsienica z dziećmi 'Gogglebox'Katarzyna Gąsienica z dziećmi 'Gogglebox' Instagram/ @kasia.gasienicowa

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba to bez wątpienia największa gwiazda spośród bohaterów "Gogglebox". Ma nowoczesne mieszkanie w Warszawie, które zostało zaaranżowane w stylu glamour. Jest dużo pastelowych kolorów, bieli, czerni i dodatek błysku. Influencerka często robi zdjęcia u siebie w domu, którymi dzieli się na Instagramie. Ma też minimalistyczną kuchnię w odcieniach bieli i szarości.

Sylwia BombaSylwia Bomba Instagram.com/ sylwiabomba

Sylwia Bomba z córkąSylwia Bomba z córką instagram.com/sylwiabomba/

Dominik Abou-Khadra

Dominik Abou-Khadra także nie narzeka na brak fanów w sieci. W "Gogglebox" występuje najczęściej w towarzystwie kolegi, a w internecie udostępnia zdjęcia ze swojego domu, często z udziałem dzieci. Dzięki temu można zobaczyć, że razem z partnerką urządził wnętrze domu bardzo nowocześnie. W kuchni dominuje czerń, ale sypialnia jest jasna i przytulna.

Dominik Abus, partnerka, mieszkaniDominik Abus, partnerka, mieszkani instagram.com/dominik_abus_oficjalnie

Dominik Abus, mieszkanieDominik Abus, mieszkanie instagram.com/dominik_abus_oficjalnie

Mateusz "Big Boy" Borkowski

Mateusz Borkowski, którego znamy jako Big Boya, to jeden z popularniejszych bohaterów "Gogglebox". W trakcie trwania programu mogliśmy dotąd oglądać nie tylko jego niezwykłą metamorfozę, ale i mieszkanie, w którym są nagrywane odcinki z jego udziałem. Charakterystycznym punktem jest czerwona ściana rozciągająca się przez kuchnię do jadalni. W tym samym pomieszczeniu jest otwarty salon z niebieską kanapą. Nie wszystko do siebie pasuje, ale widać, że uczestnik lubi żywe kolory.

Mateusz Borkowski BigBoyMateusz Borkowski BigBoy Fot. Instagram/big_borkowski_boy

Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski Mateusz Borkowski - instagram

Ewa Mrozowska

W domu Ewy Mrozowskiej dominuje styl shabby chic. W częściach wspólnych, salonie i jadalni można dostrzec zdobione białe meble na nóżkach. Ma także pasujące do tego stylu błyszczące żyrandole. W salonie znajduje się również jasny kominek przypominający piec kaflowy. Za to w pokoju dziecka zdecydowanie przeważa szarość.

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska instagram.com/ewamrozowska.makeup/

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska instagram.com/ewamrozowska.makeup

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska należy do najbardziej znanych twarzy z "Gogglebox", a popularność dobrze wykorzystuje w internecie. Tam też można zobaczyć m.in. rodzinne zdjęcia zrobione w jej domu. Razem z mężem influencerka postawiła na maksymalizm. Dom pełen jest dodatków z kwiatowymi ornamentami, nie brakuje błysku, srebrnych i złotych ozdób. Salon urządzony jest nowocześnie. Białe szafki są podświetlane, podłoga jest wyłożona płytkami w marmurowy wzór. Przed telewizorem leży także włochaty dywan ze sztucznego futra.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska z rodzinąAgnieszka Kotońska z rodziną fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski dał się poznać nie tylko jako pełen humoru miłośnik oglądania telewizji, ale i strongman. Regularnie bierze udział w zawodach, co widać także po jego mieszkaniu. Bohater "Gogglebox" ma w salonie zabudowaną białymi meblami ścianę, a pod telewizorem wyeksponowane puchary i medale z zawodów. On także, podobnie jak Big Boy, ma tam czerwoną ścianę. A nad szarą kanapą ma wystawę broni białej.

Krzysztof RadzikowskiKrzysztof Radzikowski fot. instagram.com/krzysztofradzikowski

Krzysztof RadzikowskiKrzysztof Radzikowski fot. instagram.com/krzysztofradzikowski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.