"Nastoletnie matki". Amber odsłoniła kulisy show, a Farrah stała się królową programów. Wzięła udział w "Terapii par"... bez partnera

Uczestniczki programu "Nastoletnie matki" wpuściły kamery do swoich domów, gdy spodziewały się narodzin dzieci. Sprawdzamy, co u nich słychać.

Programy typu reality show często stają się trampoliną do kariery dla młodych ludzi. Obserwujemy to obecnie, patrząc na poczynania uczestników "Hotelu Paradise" czy "Love Island". Wiele lat temu stacja MTV emitowała kontrowersyjny program "Nastoletnie matki". Co wyniosły z niego Amber lub Farrah? 

Więcej interesujących materiałów o życiu gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

Amber Portwood 

Amber Portwood była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu. Wszystko przez agresywne zachowanie wobec ojca swojej córki, które skutkowało aresztem. Po latach wyznała, że agresja wobec partnera była wyreżyserowana i wynikała z nacisków producentów, którzy chcieli podnieść oglądalność.

Obecnie Amber robi karierę w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 1,7 mln użytkowników. Z jej noty biograficznej wynika, że prowadzi własny biznes i promuje zdrowie psychiczne.

'Nastoletnie matki''Nastoletnie matki' 'Teen mom' screen

Maci Bookout

W czasie, gdy pozostałe bohaterki programu próbowały wykorzystać swoje pięć minut w mediach, Maci Bookout poszła nieco inną drogą. Fani programu mogli zobaczyć, jak próbuje ukończyć studia, co ostatecznie udało jej się osiągnąć (uzyskała dyplom z technologii medialnej). Reality show również dla niej stało się trampoliną do kariery w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwują ją ponad cztery miliony użytkowników. Można się z niego dowiedzieć, że ma troje dzieci i pisze książki

'Nastoletnie matki''Nastoletnie matki' 'Teen mom' screen

Farrah Abraham

Farrah Abraham to najbardziej znana bohaterka programu "Nastoletnie matki". Wzięła udział w show, gdy miała 17 lat, ale po zakończeniu wątku nie zniknęła z mediów. Marzyła, by zostać celebrytką, co ostatecznie przyniosło jej sławę i fortunę. Obecnie Farrah jest znana z wyreżyserowanej sekstaśmy oraz uzależnienia od operacji plastycznych. Poza "Nastoletnimi matkami" wzięła też udział w 16. edycji brytyjskiego "Celebrity Big Brother" oraz czwartym sezonie programu "Terapia par". Była jedyną uczestniczką w historii, która poddała się terapii bez partnera, skupiając się na poprawie relacji z matką.

'Nastoletnie matki''Nastoletnie matki' 'Teen mom' screen // farrahabraham/Instagram

Chelsea Houska

Chelsea Housa urodziła pierwsze dziecko w 2016 roku, co pokazano w programie "Nastoletnie matki". W tym samym roku wzięła ślub z ojcem swoich dzieci, których mają już troje. Chelsea założyła blog o stylu życia, na którym pisze o macierzyństwie, makijażu, pielęgnacji skóry i innych tematach związanych z pięknem. Pasjonuje się fotografią, co widać na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją już 6,3 mln osób. 

'Nastoletnie matki''Nastoletnie matki' 'Teen mom' screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.