Majka Jeżowska z różowymi pomponami na scenie. Kayah bez butów. Jak inni prezentowali się na Sopot TOP of The TOP Festival?

We wtorek 17 sierpnia rozpoczął się sopocki festiwal Top of the Top. Przyglądamy się stylizacjom, w jakich gwiazdy pozowały na ściance i występowały na scenie.

Rozpoczął się Sopot TOP of The TOP Festival 2021. Podczas pierwszego dnia muzycznego wydarzenia miejsce mają dwa koncerty: #FOREVER YOUNG i #I LOVE SOPOT. Oto, w jakich stylizacjach zaprezentowały się gwiazdy na ściance oraz sopockiej scenie. 

Zobacz wideo Czego stacji TVN24 z okazji dwudziestych urodzin życzą gwiazdy?

Kayah na Sopot TOP of The TOP Festival 2021

Na Sopot TOP of The TOP Festival 2021 wystąpiła m.in. Kayah. Do swojego złoto-zielonego dwuczęściowego stroju, przywodzącego na myśl orient, piosenkarka nie zdecydowała się założyć butów. 

KayahKayah Piotr Matusewicz / Piotr Matusewicz/East News

Majka Jeżowska na Sopot TOP of The TOP Festival 2021

Na wtorkowym koncercie nie mogło zabraknąć Majki Jeżowskiej, która zaśpiewała swoje wielkie przeboje. Piosenkarka do czarnej bluzki i spodni w tym samym kolorze dobrała różowe wdzianko z falbankami i pomponami. Zdecydowanie zwracała na siebie uwagę.

Majka JeżowskaMajka Jeżowska Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Sylwia Grzeszczak na Sopot TOP of The TOP Festival 2021

Na festiwalowej ściance fotoreporterom do zdjęć pozowała Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka postawiła na niebieski komplet z nadrukowanym wzorem białych chmur i wycięciem na brzuchu. Na nogach wokalistki pojawiły się natomiast białe czółenka. W tym stroju wystąpiła również na scenie.

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak FOTOMAG/ONS

Anna Karwan na Sopot TOP of The TOP Festival 2021

Anna Karwan postawiła na bardzo klasyczny, bo biało-czarny zestaw. Pokazała jednak pazur, stawiając chociażby na spódnicę z rozcięciem, dzięki której artystka mogła "zagrać" nogą jak niegdyś Angelina Jolie. Założyła również przezroczyste buty. 

Anna KarwanAnna Karwan FOTOMAG/ONS

Krzysztof Zalewski na Sopot TOP of The TOP Festival 2021

Nie tylko stylizacja pań zwracały uwagę podczas wtorkowego wydarzenia. Krzysztof Zalewski zaśpiewał ubrany w biały T-Shirt oraz marynarkę i spodnie we wzór zebry. Uzupełnił go sportowymi, sznurowanymi butami.  

Krzysztof ZalewskiKrzysztof Zalewski FOTOMAG/ONS

Nick Sinckler na Sopot TOP of The TOP Festival 2021

Na koncercie pojawił się również Nick Sinckler, który zaśpiewał z Kayah ich wspólny przebój. Piosenkarz pokazał się w zestawie - bluza oraz szerokie spodnie przed kostkę. Ileż tam było barwnych plam!

Nick SincklerNick Sinckler VIPHOTO/EAST News

Izabela Trojanowska na Sopot TOP of The TOP Festival 2021

Oto i Izabela Trojanowska - cała na czarno. Gwiazda na bawiła się kolorem i wybrała bezpieczną stylizację z bluzką, ramoneską i spodniami. Przełamała ją jednak botkami z wężowym wzorem. 

Izabela TrojanowskaIzabela Trojanowska FOTOMAG/ONS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.