Agnieszka Woźniak-Starak na Sopot TOP of The TOP Festival w różu. Pierzasta kreacja przyćmiła stylizację Gabi Drzewieckiej

Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka poprowadziły Sopot TOP of The TOP Festival. Obie panie świetnie prezentowały się na scenie, ale nie da się ukryć, że to kreacja Agnieszki Woźniak-Starak skradła show.

Sopot TOP of The TOP Festival już się rozpoczął. Na scenie można oglądać plejadę polskich gwiazd, a także prowadzących. W tych rolach występują Gabi Drzewiecka, Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop.

Przeczytaj także: Internautka docieka, kto ubiera Ewę Drzyzgę do "DDTVN". "Jak uboga krewna Agnieszki Woźniak-Starak". Jest reakcja!

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak we łzach. Tak zareagowała na historię uratowanej krowy

Przeczytaj także: Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła sobie makijaż permanentny. Efekt jest bardzo widoczny, ale wszyscy się nim zachwycają

Stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak skradła show

W takim wydaniu dawno nie widzieliśmy dziennikarki! Agnieszka Woźniak-Starak zazwyczaj stawia na stylizacje boho lub klasyczne, a teraz naprawdę zaszalała. Na scenie zaprezentowała się w pierzastej różowej sukience. Ten look zdecydowanie przyćmił neonowy i asymetryczny zestaw Gabi Drzewieckiej.

Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-StarakGabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-Starak East News

Polecamy również: Agnieszka Woźniak-Starak ma pełne ręce roboty. Potwierdziła plotki o nowej pracy. "To będzie wyjątkowy wieczór"

Agnieszka Woźniak-Starak doskonale zna zasady mody i wie, że taka kreacja już robi robotę i nie potrzebuje dodatków, dlatego dobrała delikatne sandałki, a włosy związała w wysoki kucyk. Jedynym elementem, który rzucał się w oczy, były usta w kolorze fuksji, idealnie pasujące do kreacji.

A wam podoba się look Agnieszki Woźniak-Starak?

 Przeczytaj również: Mama Gabi Drzewieckiej zjawiła się w "DDTVN". Pani Ewa jest bardzo elegancką kobietą. Internauci są pod wrażeniem jej urody

Sopot TOP of the TOP Festival - co w programie?

Podczas festiwalu wystąpią m.in. Edyta Górniak, Krzysztof Zalewski, Kayah, Sylwia Grzeszczak, Reni Jusis, Majka Jeżowska, Izabela Trojanowska, De Mono, Lombard, Big Cyc, Urszula, Ania Karwan, Mrozu, Budka Suflera, Felicjan Andrzejczak, Oddział Zamknięty. W programie wieczoru nie zabraknie także odwołań do historii Sopotu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.