Mama Gabi Drzewieckiej zjawiła się w "DDTVN". Pani Ewa jest bardzo elegancką kobietą. Internauci są pod wrażeniem jej urody

Gabi Drzewiecka razem z mamą Ewą gościła w "Dzień Dobry TVN". Panie chętnie pozowały fotoreporterom do zdjęć.

W ostatnim odcinku programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" podjęto temat różnic, jakie dzielą pokolenia. Gośćmi Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi byli aktorzy Mateusz i Stanisław Banasiukowie oraz dziennikarka Gabi Drzewiecka z mamą Ewą. Panie mają świetny kontakt, co potwierdzają ich wspólne zdjęcia.

Zobacz wideo Rodzicie ich inspirują

Gabi Drzewiecka z mamą

Gabi i pani Ewa wyglądały bardzo stylowo. Dziennikarka postawiła na bardziej casualową stylizację. Miała czarną, błyszczącą kurtkę oraz ciemne spodnie. Do tego dobrała masywne buty oraz oryginalną torebkę. Jej mama wybrała stylizację w podobnym odcieniu, ale w przeciwieństwie do córki prezentowała się bardziej elegancko. Założyła długi płaszcz, wokół szyi owinęła kolorową chustę. Całość uzupełniły wysokie kozaki, torebka większych rozmiarów oraz biżuteria, w tym złote kolczyki.

Gabi Drzewiecka z mamą EwąGabi Drzewiecka z mamą Ewą AKPA

Drzewiecka nie ukrywa, że jest blisko związana z mamą. W zeszłym roku wspólnie świętowały 70. urodziny pani Ewy, czym dziennikarka pochwaliła się na Instagramie.

Dziś są 70. urodziny mojej Mamuni. Jest mądrą, silną i niezwykle inspirującą kobietą. Mams - kocham Cię maks - napisała Gabi.

Internauci nie dowierzali, że skończyła tyle lat, bo udaje jej się oszukać czas. Komplementowali także styl pani Ewy, która jest bardzo elegancką kobietą.

 

Gabi Drzewiecka to jedna z tych znanych kobiet, która jest blisko związana z mamą. W tej grupie znalazła się także m.in. Doda, Małgorzata Socha, Anna Lewandowska oraz Marina. One także chętnie dodają w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i nie ukrywają zachwytów nad ukochanymi rodzicielkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.