Małgorzata Rozenek skończyła 43 lata. Jak ewoluował jej styl na przestrzeni ostatnich lat? Zobacz, jak się zmieniała

Małgorzata Rozenek świętuje 43. urodziny. Od momentu jej debiutu w telewizji sporo się zmieniło. Jak ewoluował styl gwiazdy, która obecnie tworzy własną markę odzieżową?

Małgorzata Rozenek zaczęła pojawiać się w mediach kilkanaście lat temu. Po raz pierwszy widzowie mogli ją bliżej poznać podczas emisji programu "Zacisze gwiazd", w którym wzięła udział w 2007 roku. Wówczas była żoną aktora Jacka Rozenka. Później była zapraszana do programów o tematyce kobiecej w Polsat Cafe, a także bywała gościem w "Dzień Dobry TVN".

Największą popularność przyniosło jej prowadzenie programu "Perfekcyjna pani domu". Następne propozycje sypały się jak z rękawa. Uczyła nastolatki stylu w "Projekcie Lady", pojawiała się w kolejnych programach. Małżeństwo z Radosławem Majdanem przyniosło za sobą nieustanne zainteresowanie mediów. Dziś jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Tworzy także własną markę odzieżową Mrs. Drama. A jak rozwijał się własny styl "perfekcyjnej"?

Jarosław Bieniuk pokazał tarasBieniuk przygotował taras na sezon letni. Pomogła mu partnerka

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek dostała prezent od Stanisława. Zaprojektował jej marynarkę w kwiaty

Małgorzata Rozenek i ewolucja jej stylu

Małgorzata Rozenek, kiedy jeszcze nie była nikomu znana, stawiała na bardziej sportowy styl. Kiedy zaczęła pojawiać się publicznie ze swoim ówczesnym mężem Jackiem Rozenkiem, lubiła nosić dżinsy z paskiem z dużą klamrą. Dobierała także przylegające bluzki o sportowym kroju, które odsłaniały brzuch (taka to była moda). W 2005 roku wyglądała tak:

Małgorzata Rozenek z byłym mężem Jackiem Rozenkiem - 2005 rokMałgorzata Rozenek z byłym mężem Jackiem Rozenkiem - 2005 rok fot. AKPA

Małgorzata Rozenek - styl w 2012 roku

2012 rok to dla Małgorzaty Rozenek nowe drzwi do kariery. Na ekrany trafił prowadzony przez nią program "Perfekcyjna pani domu". Tym sposobem stała się celebrytką. Często pozowała na ściankach i brylowała na imprezach. Wówczas odkryła miłość do bardzo wysokich szpilek na platformach. Wysokie obcasy towarzyszyły jej w każdej stylizacji. Z początku "perfekcyjna" stawiała na skromne w kroju sukienki.

Małgorzata Rozenek - 2012 rokMałgorzata Rozenek - 2012 rok fot. AKPA

Jednak już wtedy przejawiała sympatię do błyszczących materiałów.

Małgorzata Rozenek - 2012 rokMałgorzata Rozenek - 2012 rok fot. AKPA

Na oficjalnych imprezach gościła w coraz odważniejszych stylizacjach. Na ściankach pojawiał się nie tylko błysk, ale i prześwitujące materiały. Na jednej z imprez pojawiła się w czarnej kreacji, która więcej odsłaniała, niż zasłaniała. Prześwitująca bielizna nie zrobiła jednak dobrego efektu.

Małgorzata Rozenek - 2012 rokMałgorzata Rozenek - 2012 rok fot. AKPA

W tamtym czasie Małgorzata Rozenek zaczęła także pałać miłością do sukienek bez ramiączek i mocno wyciętych kreacji, odsłaniających nogi. Na bal Fundacji TVN w 2012 roku wybrała odważną czerwoną suknię z rozporkiem sięgającym aż do biodra.

Małgorzata Rozenek na balu Fundacji TVN - 2012 rokMałgorzata Rozenek na balu Fundacji TVN - 2012 rok fot. AKPA

Na innej imprezie pojawiła się z kwiatem na głowie i na butach. Niezmiennie na wysokich obcasach.

Małgorzata Rozenek - 2012 rokMałgorzata Rozenek - 2012 rok fot. AKPA

Małgorzata Rozenek i jej styl w latach 2013-2015

W dalszych latach Małgorzata Rozenek także eksperymentowała ze stylem, jednak wciąż pojawiały się wspólne elementy - błyszczące i prześwitujące tkaniny, złote szpilki, platformy oraz odważnie odkryte nogi.

Małgorzata Rozenek w sukience od Paprocki & Brzozowski - 2015 rokMałgorzata Rozenek w sukience od Paprocki & Brzozowski - 2015 rok fot. AKPA

Wciąż kochała platformy.

Małgorzata Rozenek - ramówka TVN - 2014 rokMałgorzata Rozenek - ramówka TVN - 2014 rok fot. AKPA

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska wyznała, jak jej ciało zmieniło się w ciąży

Styl Małgorzaty Rozenek - 2016 do dziś

Z czasem styl Rozenek zmienił się na bardziej sportowy i luzacki. Od kilku lat chętniej pozuje w sportowych butach, ramoneskach, a także dżinsie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na charytatywnym biegu Czas Na Wzrok 2018Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na charytatywnym biegu Czas Na Wzrok 2018 WBF

Z kolei na oficjalnych wyjściach jej kreacje ewoluowały w stronę bardziej dojrzałych. Nadal lubi jednak złote dodatki.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan AKPA

Dziś Małgorzata Rozenek uwielbia oversizowe marynarki i niezmiennie - odsłonięte nogi. Często nosi krótkie spodenki lub spódniczki na mniej oficjalne imprezy.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPIF

Jednak musi być na bogato.

Małgorzata Rozenek przerzuciła się z tramwaju na rowerMałgorzata Rozenek przerzuciła się z tramwaju na rower Screen Instagram: @m_rozenek

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Więcej o: