Te gwiazdy polskiego show-biznesu w miłości nie patrzą na PESEL. Dzieli je duża różnica wieku

Wiele par w polskim show-biznesie udowadnia, że można zakochać się bez względu na wiek. Oto gwiazdy, które znalazły szczęście, mimo że dzieli je wiele lat różnicy.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner, Julia Kamińska i Piotr Jasek czy Maja i Krzysztof Rutkowscy - to tylko niektóre pary w polskim show-biznesie, które dzieli wiele lat różnicy. Kto jeszcze znalazł się na liście zakochanych gwiazd, które nie zwracają uwagi na PESEL?

Zobacz wideo Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska każdą wolną chwilę spędzają w Emilinie. "Mamy tu wszystko, co potrzebne do życia"

Basia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Krystian i Basia pokłócili się o grę w butelkę. "Wku*wił mnie"

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka od początku budził duże emocje. Para poznała się w 2014 roku, a trzy lata później powitała na świecie syna, Henryka. W jednym z ostatnich wywiadów Boczarska wyznała, że zdecydowała się na późne macierzyństwo, bo wcześniej nie znalazła odpowiedniego kandydata na ojca. Aktorka jest starsza od swojego partnera o siedem lat.

Magdalena Boczarska i Mateusz BanasiukMagdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk KAPIF.pl

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza, gdy miała zaledwie 13 lat. Wówczas widzieli się przelotnie i żadne z nich nie przypuszczało, ze w przyszłości może połączyć ich jakieś uczucie. Natasza Urbańska przyznała w programie Kuby Wojewódzkiego, że ich pierwsze spotkanie miało miejsce podczas eliminacji do musicalu "Metro". Parę dzieli 18 lat różnicy. Mimo to aktorka i reżyser od wielu lat tworzą udane małżeństwo.

Janusz Józefowicz i Natasza UrbańskaJanusz Józefowicz i Natasza Urbańska Kapif

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Plotki na temat związku Magdaleny Cieleckiej i o 16 lat młodszego od niej Bartosza Gelnera krążyły w show-biznesowych kuluarach już od dawna. Ostatnio aktor po raz pierwszy oficjalnie wspomniał o ich związku w "Dzień dobry TVN". Para jest razem już od kilku lat.

Magdalena Cielecka, Bartosz GelnerMagdalena Cielecka, Bartosz Gelner KAPIF

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Rok 2021 dobrze zaczął się dla Julii Kamińskiej. "BrzydUla", w której aktorka gra główną rolę, zwyciężyła TeleKamerę Tele Tygodnia 2021 w kategorii najlepszy serial. W życie prywatnym i zawodowym wspiera ją reżyser Piotr Jasek. Parę dzieli 20 lat różnicy.

Julia Kamińska i Piotr JasekJulia Kamińska i Piotr Jasek EAST NEWS

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska od ośmiu lat jest w szczęśliwym związku z milionerem Krzysztofem Jabłońskim. Para poznała się na planie programu "Taniec z gwiazdami". Następnie były romantyczne zaręczyny w Rzymie, a w 2014 roku ślub. Janachowska i Jabłoński mają syna Christophera. Celebrytka jest młodsza od swojego męża o 27 lat.

Izabela Janachowska z dzieckiem na wakacjach. Jaki on już duży!Izabela Janachowska z dzieckiem na wakacjach. Jaki on już duży! Fot. Izabela Janachowska/Instagram, screen: @izabelajanachowska

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

W maju 2019 roku, po 8 latach związku, Apoloniusz Tajner wziął ślub z Izabelą Podolec. Wybranka byłego trenera skoczków narciarskich jest młodsza od niego o 36 lat. To właśnie dla niej Tajner zakończył swoje poprzednie, 40-letnie małżeństwo. Decyzję o kolejnych oświadczynach w jego życiu miała przyspieszyć ciąża partnerki. Kilka miesięcy po ślubie na świat przyszedł ich syn, Leopold.

Apoloniusz Tajner, Izabela PodolecApoloniusz Tajner, Izabela Podolec KAPIF.pl

Krzysztof i Maja Rutkowscy

W Polsce co jakiś czas jest głośno o Krzysztofie Rutkowskim. W jego detektywistycznym biznesie pomaga mu żona. Maja Rutkowska jest od niego młodsza o 25 lat. Para pobrała się w 2019 roku. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazują swój dom i kulisy wspólnego życia.

Maja Plich, Krzysztof RutkowskiMaja Plich, Krzysztof Rutkowski KAPiF

Maja HirschHirsch malowała łazienkę w środku nocy. "Jeżeli chcesz połączyć cardio z siłownią"

Karol i Małgorzata Strasburger

W zestawieniu par, które dzieli duża różnica wieku, Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger bez wątpienia należą do rekordzistów. Strasburgerowie są małżeństwem od 2019 r., a  dzieli ich 37 lat. Choć mało kto dawał im szanse na powiększenie rodziny, to gospodarz programu "Familiada" w wieku 72 lat został ojcem.

Karol i Małgorzata StrasburgerKarol i Małgorzata Strasburger East News

Więcej o: