Na Instagramie wygładzone, w rzeczywistości mają problemy ze skórą. Ariana Grande ma wypryski, Kendall Jenner przebarwienia

Justin Bieber, Selena Gomez, Kylie Jenner... Te gwiazdy, tak jak każdy z nas, borykają się z problemami skórnymi. Kto jeszcze?

Gwiazdy zazwyczaj prezentują się na zdjęciach w najlepszym wydaniu. Pomagają w tym odpowiednie filtry, a czasem i ingerencje grafików. Rzadko kiedy któraś z nich decyduje się pokazać, jak wygląda naprawdę. Gdy jednak przyjrzymy się im zdjęciom z bliska, widać, że jak każdy z nas, czasem walczą z niedoskonałościami na twarzy

Zofia ZborowskaZborowska będzie pokazywać w sieci twarz dziecka? Ma twarde stanowisko

Kylie Jenner oszukuje fanów?

Kylie Jenner ostatnio opublikowała selfie, opatrując je opisem "no filter". Zdjęcia pod lupę wzięła kobieta, która prowadzi instagramowe konto "problematicfame". Było widać wyraźnie, że Kylie majstrowała podczas obróbki zdjęcia. Gdy przyjrzeliśmy się zbliżeniu twarzy z czerwonego dywanu faktycznie ciężko uwierzyć w to, że ma idealną cerę.

 

Kendall Jenner nie zawsze wygląda idealnie

Kendall Jenner wydaje się być naturalną pięknością. Wystarczy jednak przejrzeć jej stare zdjęcia, by zauważyć duże zmiany w wyglądzie modelki. Ponadto, podobnie jak u siostry, jej cera też nie zawsze wygląda idealnie. Kendall ma przebarwienia. 

Kendall JennerKendall Jenner EN

Justin Bieber miał problemy z cerą

Justin Bieber walczył z problemami skórnymi od wielu miesięcy. W terapii dzielnie pomagała mu żona. To właśnie Hailey Bieber wynajdywała specjalnie dla swojego ukochanego coraz to nowsze metody na pozbycie się trądziku i w wakacje okazało się, że w końcu znaleźli na to odpowiedni sposób. Na jego twarzy wciąż jednak widać pozostałości po problemach skórnych. 

Justin BieberJustin Bieber EN

Cera Seleny Gomez wygląda lepiej 

Kilka lat temu Selena Gomez borykała się z poważnymi problemami z cerą - na czole pojawiły się zaskórniki, a nad ustami było widać przebarwienia. Mimo że na najnowszych zdjęciach artystki już ich nie ma, to jednak na policzkach i w okolicach ust można dostrzec niewielkie krostki.

Selena GomezSelena Gomez EN

Ariana Grande na Instagramie wygląda inaczej

Mimo że Ariana Grande wygląda bardzo młodo, w rzeczywistości ma już 27 lat. Artystka na swoich zdjęciach na Instagramie nawet nie ukrywa, że używa filtrów, które sprawiają, że jej cera wygląda bardzo jednolicie. Gdy jednak przyjrzymy się jej bliżej, widać, że wcale nie prezentuje się tak idealnie. 

Ariana GrandeAriana Grande EN

Lily-Rose Depp nie ma idealnej cery

Córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, Lily-Rose Depp, jest uznawana za piękność - jej ciekawa uroda przyciąga uwagę. Widać jednak, że i ona ma lekkie problemy z cerą.

Lily-Rose DeppLily-Rose Depp EN

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w naturalnym wydaniu. Ani grama makijażu, za to promienna cera

Mimo że na powyższych zdjęciach zwracamy uwagę na problemy skórne, z jakimi borykają się gwiazdy, oczywistym jest, że dotyczą one każdego z nas. Warto jednak zaznaczyć, że perfekcyjne ujęcia w mediach społecznościowych, jak widać, czasem mogą dawać złudne wrażenie, że jest inaczej. 

Zobacz też: Najlepsze kosmetyki na lato. Te produkty to must have w twojej kosmetyczce na tę porę roku

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy
Więcej o: