Michał Mikołajczak w ''Tańcu z gwiazdami''. Jak aktor poradzi sobie na parkiecie? Przekonamy się już wkrótce

Michał Mikołajczak kolejną osobą, która wystąpi w ''Tańcu z gwiazdami''. Polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny pojawi się w parze z Julią Suryś. Początek zmagań już 29 sierpnia.

Michał Mikołajczak - aktor. Co warto o nim wiedzieć?

Michał Mikołajczak to aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Studiował w PWSFTviT w Łodzi. W 2011 r. ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Oprócz świata filmu i teatru interesują go piłka nożna i podróże dookoła świata. Występował w karierze m.in. w Teatrze Rozmaitości w Warszawie i Teatrze Scenie Stu w Krakowie. W 2012 r. związał się z Teatrem Współczesnym w Warszawie. Rozpoznawalność zyskał dzięki roli w serialu TVN ''Prawo Agaty''. Poza nim wystąpił m.in. w:

  • ''Teraz albo nigdy!'';
  • ''Ojcu Mateuszu'';
  • ''Mieście 44'';
  • ''Na Wspólnej'';
  • ''Pierwszej miłości'';
  • ''Underdogu'';
  • ''365 dniach''.

W 2018 r. aktor wziął udział w programie ''Agent Gwiazdy'', gdzie dotarł aż do finału. 

Michał Mikołajczak - wiek

W jakim wieku jest Michał Mikołajczak? Aktor urodził się 19 sierpnia 1986 r. w Czaplinku. Niedawno skończył więc 36 lat. 

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Michał Mikołajczak - żona

Czy Michał Mikołajczak ma żonę? Aktor z dużą konsekwencją chroni swojego życia prywatnego. Wiadomo, że nie jest jednak żonaty. 

Michał Mikołajczak - dziecko

Czy Michał Mikołajczak ma dzieci? Również na ten temat nie ma żadnych wiarygodnych informacji. 

Michał Mikołajczak i Edyta Zając

Co łączy Michała Mikołajczaka i Edytę Zając? Para gwiazd od pewnego czasu łączona jest w parę. Chociaż dotychczas są to raczej plotki, to niektórzy fani twierdzą, że być może coś jest na rzeczy. Dawniej osobę Michała Mikołajczaka łączono m.in. z Joanną Opozdą, ale aktor zdementował te rewelacje.  

Michał Mikołajczak - partnerka

Kim będzie partnerka Michała Mikołajczaka w ''Tańcu z gwiazdami''? Aktor zatańczy z Julią Suryś. Chociaż będzie to jej debiut w programie, to jest ona bardzo utytułowaną i doświadczoną tancerką. Brała udział i zajmowała wysokie miejsca na turniejach tanecznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

 ''Taniec z gwiazdami'' 2022 - kiedy premiera?

Michał Mikołajczak nie jest oczywiście jedyną z gwiazd, na które warto zwrócić uwagę w nowej edycji popularnego tanecznego show. Oprócz niego w 13. odsłonie ''Tańca z gwiazdami'' wystąpią m.in. Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska czy Łukasz Płoszajski. Początek zmagań już niedługo, bo 29 sierpnia o godz. 20.00. Transmisja oczywiście w Polsacie. 

Zobacz też: Maria Wiktoria Wałęsa mogła być sławna, ale nagle zniknęła z mediów. Tak dziś wygląda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.