"Klan". Co wydarzy się w ostatnim odcinku przed wakacjami? Niespodziewana ciąża i egzotyczny ślub

Na nowe odcinki "Klanu" widzowie będą musieli poczekać do jesieni. Jednak scenarzyści postarali się, aby jeszcze przed wakacjami dostarczyć fanom serialu sporo emocji. Co wydarzy się w finale sezonu?

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych polskich filmów i seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

"Klan" jest jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali. Na antenie TVP1 gości już niemal ćwierć wieku. Losy rodziny Lubiczów i ich przyjaciół od lat przyciągają przed ekrany setki tysięcy telewidzów. Niedawno fani mogli obejrzeć jubileuszowy odcinek ulubionej telenoweli. Wkrótce nastąpi jednak wakacyjna przerwa, a nowy sezon pojawi się dopiero jesienią. Co wydarzy się w finałowym odcinku?

Piotr Cyrwus, Aleksandra NiżyńskaOni grali w "Klanie" od początku. Serialowa Bożenka ratuje ludzi

"Klan". Finał sezonu. Co wydarzy się w ostatnim odcinku przed wakacjami?

W 4011. odcinku "Klanu" Agnieszka (Paulina Holtz) będzie ciekawa, dokąd jej ojciec (Tomasz Stockinger) wybiera się na wakacje. Kobieta podejrzewa, że Paweł i Wiga (Dorota Kamińska) chcą polecieć na Malediwy. Doktor Lubicz zdradzi, że ten egzotyczny kierunek wybrał prezes Igor Rutka (Zbigniew Suszyński), który planuje poślubić tam swoją wybrankę, doktor Kostecką (Karolina Nowakowska). Lubiczowie spędzą zaś urlop w Nałęczowie.

O wspólnym wyjeździe rozmawiają także Kamila (Martyna Kowalik) i Borys (Bartosz Waga). Mężczyzna planuje wysłać siostrę Zuzę (Dominika Budzianowska) do domu rodzinnego, kiedy tylko zakończy się rok szkolny. Dziewczyna nie zamierza jednak opuszczać Warszawy i chce, aby brat i jego dziewczyna zabrali ją na Ibizę. Niesforna nastolatka to nie jedyna przeszkoda na drodze do wymarzonych wakacji Borysa i Kamili. Kobieta poinformuje partnera, że spodziewa się dziecka.

Już nie muszę iść do lekarza... Wiem, co mi jest. Kupiłam test i właśnie go zrobiłam... Jestem w ciąży - wyzna.

Brat Zuzy zareaguje na tę wiadomość bardzo entuzjastycznie.

Kama! Dziecko! Będziemy mieli dziecko! Kama... Kamusia! Kocham cię! Po prostu cię kocham! Ludzie, będę ojcem! Będziemy mieli dziecko! - nie będzie mógł ukryć radości.

Julia Królikowska"Klan" znika z anteny. Zostanie zastąpiony przez ukraiński serial kryminalny

Finałowy odcinek 25. sezonu "Klanu" zostanie wyemitowany na antenie TVP1 w piątek 3 czerwca o godzinie 17:55.

Więcej o: