"Tajemnice rodu Valentów". Nowy serial TVP zastąpił "Stepową miłość". O czym jest czeska produkcja?

"Tajemnice rodu Valentów" to serial, który na antenie TVP2 zastąpił "Stepową miłość". Czy czeska produkcja podbije serca widzów, jak jej poprzednik?

Więcej na temat seriali znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

"Tajemnice rodu Valentów" to nowy serial, który pojawił się na antenie TVP2 w miejsce "Stepowej miłości". Choć widzowie byli związani z rosyjską produkcją, z powodu sankcji i bojkotu rosyjskich produktów i firm - Telewizja Polska postanowiła zrezygnować z emisji dalszych odcinków kostiumowej telenoweli. Natomiast nowy serial to czeska produkcja. To perypetie pewnej praskiej rodziny.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

"Tajemnice rodu Valentów" w miejsce "Stepowej miłości". O czym jest czeska produkcja?

O czym jest nowy serial "Tajemnice rodu Valentów"? Produkcja skupia się na losach tytułowej rodziny Valentów. Członkowie rodu wzbogacili się po czasach Wielkiej Wojny. Dotychczas mieszkali na małej wsi, lecz wkrótce przeprowadzają się do stolicy Czech - Pragi. Zyskują ładny dom i nowe wyzwania. Tam zaczynają rozbudowywać jedną z dzielnic. Widzowie poznają dwóch braci, którzy wspólnie będą pracować nad ambitnymi planami rozbudowy dzielnicy Podoli. W serialu będą także ukazane problemy ich najbliższej, wielopokoleniowej rodziny. Skupieni na nowym życiu Valentowie będą próbowali uciec od przeszłości, lecz ta szybko da o sobie znać. Okaże się, że ucieczka do wielkiego miasta nie zlikwiduje dawnych sporów i kłopotów. Na jaw zaczną wychodzić tajemnice skrywane przez domowników.

"Tajemnice rodu Valentów". Gdzie i kiedy oglądać?

Serial emitowany jest od poniedziałku 7 marca. Można go oglądać w TVP2 od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:40. Zobacz też: Oscary 2022. Wiemy, które polskie stacje będą transmitowały wydarzenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.