Ten trend podbija TikToka! Na czym polega "Smack my ass"?

Kolejny trend podbija TikToka. Tym razem użytkownicy oceniają poszczególne rzeczy w nowej skali. Wybraliśmy kilka najpopularniejsych filmów.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych aplikacji. Platforma stale się rozwija i stała się doskonałą przepustką do sławy. Przepis na zyskanie popularności jest dziecinnie prosty, a niektórzy doskonale wiedzą, jak go wykorzystać.

Zobacz wideo Kto powinien się zmierzyć na Fame MMA według Marleny i Kuby?

Na TikToku codziennie powstają nowe trendy, które wręcz bombardują nas w zakładce "Dla ciebie". Mało tego, zaczęły przyciągać największe gwiazdy. Jakiś czas temu Taylor Swift rozpoczęła falę filmików, w którym odpowiedziała na stwierdzenie, że kobiety nie powinny nagrywać muzyki country. Co jest teraz na topie?

"Smack my ass" podbija TikToka. Na czym polega nowy trend?

Aplikację zaczęła zasypywać masa filmików z różnymi remiksami piosenki "Vag*na", którą w oryginale wykonuje Cupcakke. Przewijająca się fraza "Smack my ass" nie ma absolutnie nic wspólnego z treścią przesyłanych filmów. Użytkownicy zaczęli przedstawiać pewnego rodzaju rankingi, które dotyczą... no właśnie czego? 

Co można zmierzyć w skali "Smack my ass"?

Każdy z użytkowników wybrał zupełnie różne płaszczyzny życia codziennego, elementów w mieszkaniach, które "mają sens", świąteczne ozdoby, a niektóre z przedsiębiorstw oceniły własnych klientów. Jesteście ciekawi, jak internauci uplasowali Polskie miasta, profile szkolne, czy znaki zodiaku? Poniżej znajduje się kilka przykładowych filmików.

Trendy są sekretem sukcesu na TikToku

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie trendy są sposobem na wybicie się w aplikacji. Wyświetlają się każdemu, a przy odrobinie kreatywności można przyciągnąć masę obserwatorów. Obecnie wielu nastolatków i nastolatek marzy o karierze internetowej gwiazdy. Myślicie, że śledzenie nowych virali może im pomóc w osiągnięciu celu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.