Horoskop na grudzień. Gwiazdy pokazują, że czeka nas "kosmiczny chaos". Odczują to zwłaszcza trzy znaki

Koniec roku będzie tym razem naprawdę trudny. Astrologowie mówią nawet o "kosmicznym chaosie". Najgorzej zniosą go trzy znaki zodiaku. Co nas czeka?

Więcej o astrologi znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Koniec roku to domknięcie pewnego cyklu. Ostatnie 12 miesięcy to dla nas wszystkich był trudny czas. Jednak niektórych spotkała więcej wzlotów, innych - upadków. Czas na wyrównanie rachunków. Nawet ci, którym wcześniej los sprzyjał, muszą przygotować się na trudne zakończenie 2021 roku.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Astrologowie przewidują trudne zakończenie 2021 roku

Nowy rok to czysta karta. Zanim jednak będziemy mogli cieszyć się świeżym startem, trzeba domknąć wszystkie sprawy, które wydarzyły się w ciągu tego cyklu. Dla wielu z nas może to być naprawdę trudne. Jednak szczególnie uważać na siebie muszą trzy znaki zodiaku. To one są najbardziej narażone, jak informuje portal elitedaily.com.

Horoskop na grudzień. Dla tych znaków to będzie okropny czas!

Oto horoskop dla trzech znaków zodiaku, które muszą się spodziewać niełatwych doświadczeń podczas najbliższych kilku tygodni.

Byk

Dla osób spod znaku byka grudzień będzie przepełniony frustracją. Za wszystko odpowiadała będzie retrogradacja Wenus - planety opiekuńczej dla Byka. Bezsilność, brak poczucia sprawczości. Ten czas zapędzi Byki w kozi róg. Trzeba będzie zmierzyć się z wyzwaniami, podjąć ważne decyzje.

Rak

Dla Raków grudzień może poważnie namieszać w związkach. Trzeba przygotować się na wiele konfrontacji z partnerem. Konflikty będą przeradzać się we wzajemne oskarżenia. Wiele relacji nie przetrwa tak poważnej próby.

Waga

To jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Właśnie ta cecha będzie rzutować na to, jak Waga zakończy 2021 rok. Rozdrażnienie, płaczliwość, niepokój - to wszystko przybierze na sile. Lekarstwem może być odrobina dystansu do siebie i poczucie humoru.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.