Friz zdradził, co kupił na Black Friday i ile pieniędzy wydał. Możecie być zaskoczeni tym, na co zdecydował się influencer

Friz podzielił się z fanami informacją, ile pieniędzy wydał z okazji tegorocznego Black Friday. Dla niektórych może to być spore zaskoczenie.

Więcej informacji na temat Friza znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Black Friday trwa najczęściej jeden dzień, niektóre jednak firmy przedłużają promocje i wyprzedaże trwają cały weekend. Dla wielu osób jest to świetna okazja, aby upolować coś ciekawego w atrakcyjnej cenie. Okazuje się, że jeden z najsłynniejszych youtuberów w Polsce również planował zrobić zakupy w tym czasie. Czy udało mu się znaleźć coś ciekawego? Na Twitterze zdradził, ile wydał pieniędzy.

Julia KamińskaJulia Kamińska jest rośliniarą. Aktorka kocha boho i zielień. Zobaczcie jak mieszka "Brzydula"

Zobacz wideo Friz chwali się, że czytał dwie książki równocześnie. Opowiedział o wrażeniach

Czy Friz uległ gorączce wyprzedaży z okazji Black Friday?

Założyciel Ekipy w opublikowanym poście zdradził się, że udało mu się nie ulec zakupowej presji. Jeden z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce nie wydał ani złotówki podczas tegorocznego Black Friday.

Nie kupiłem ani jednej rzeczy w trakcie całego Black Week - czytamy.

W komentarzach pod postem niektórzy fani byli zaskoczeni tą informacją. Internauci sądzili, że Karol nieco zaszaleje i pochwali się niesamowitymi łupami. 

Friz wydał prawie pół miliona złotych na nowy projekt i nieco więcej na niesamowity dom 

W ostatnim czasie Friz zainwestował sporą kwotę w dom, w którym zamieszkali uczestnicy projektu Genzie. Luksusowa posiadłość kosztowała go siedem milionów złotych. Dla nowych mieszkańców przygotowano między innymi kryty basen, saunę oraz przestronne, gustownie urządzone pomieszczenia. Również na Twitterze Karol Wiśniewski zdradził, jaki był koszt stworzenia programu "Twoje 5 Minut". Trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie.

Właśnie podsumowaliśmy ostatnie wydatki i wyszło, że stworzenie "Twoje 5 Minut" kosztowało 425 tysięcy złotych - napisał.

Jak widać youtuber w ostatnim czasie woli zainwestować pieniądze w nieco inne rzeczy. 

Więcej o: