Daniel Magical i jego matka trafią do więzienia. Rodzina patostreamerów została skazana prawomocnym wyrokiem

Daniel Z. i jego matka Małgorzata znani z internetowych streamów, podczas których filmowali libacje i przemoc domową, trafią do więzenia. Obydwoje nie wywiązali się z nałożonych przez sąd warunków wyroków w zawieszeniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Jak informuje serwis torun.naszemiasto.pl, Daniel Magical został skazany na rok, a Małgorzata Z. na osiem miesięcy pozbawienia wolności. Kilka lat temu mężczyzna został skazany wyrokiem w zawieszeniu za nakłanianie podczas streamu matki i jej partnera do składania fałszywych zeznań. Sąd nakazał mu wówczas podjąć pracę, zaprzestać udziału w internetowych live'ach, a także poddać się kuratorskiemu dozorowi. Sprawa matki Daniela dotyczyła z kolei znęcania się nad partnerem i znieważenia fryzjerki w internecie. Do nałożonych przez sąd obowiązków w jej przypadku należało również poddanie się terapii dla uzależnionych.

Zobacz wideo Boxdel w "Gwiazdach o gwiazdach"

'Nastoletnie matki'"Nastoletnie matki". Amber odsłoniła kulisy show, a Farrah stała się królową programów

Kim jest Daniel Magical?

Daniel Magical rozpoczął "karierę" internetową dzięki streamom, które zamieszczał na YouTubie. Patostreamer nagrywał z mieszczącego się w Toruniu mieszkania matki, a kobieta dołączyła do organizowanych przez niego zakrapianych imprez. Internauci w czasie live'ów wpłacali Danielowi pieniądze w zamian za możliwość zostawienia komentarza. Podczas libacji dochodziło do przemocy, mężczyzna był agresywny w stosunku do matki, oboje znęcali się też nad partnerem Małgorzaty.

Znaki zodiaku politykówTiktokerka pokazuje znaki zodiaku polskich polityków. Internauci: Biedne byki

Jak informuje Wprost, Daniel i jego matka w styczniu 2019 roku podczas jednego ze streamów chwalili atak nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który zginął podczas finału WOŚP. Patostreamer pomógł wypromować Fame MMA - wziął udział w dwóch pierwszych galach, które odbyły się w 2018 roku. Został jednak wyrzucony z federacji niedługo później z powodu przemocy i agresywnych zachowań, które pojawiały się w publikowanych przez niego filmach.

Więcej o: