Young Leosia ogłasza dodatkowe koncerty na trasie "Hulanki Tour". Gdzie jeszcze są bilety? Wyprzedają się w kilka minut

Zainteresowanie trasą koncertową Young Leosi przerosło oczekiwania organizatorów. Na trasie "Hulanki Tour" dorzucono kilka dodatkowych wydarzeń, jednak, żeby zdobyć bilet, trzeba się będzie pospieszyć.

Więcej o nowościach muzycznych przeczytasz na Gazeta.pl

1 listopada 2021 roku raperka poinformowała na Instagramie o siedmiu solowych koncertach, które mają odbyć się na trasie promującej debiutancką płytę "Hulanki". Wydarzenia zaplanowano od 19 listopada do 18 grudnia, a Young Leosia odwiedzi kolejno Kraków, Poznań, Warszawę, Katowice, Wrocław, Szczecin i Gdańsk. Bilety niemal wszędzie wyprzedały się jak świeże bułeczki, dlatego tydzień po ogłoszeniu trasy organizatorzy dodali dodatkowe wydarzenia w niektórych miastach.

Zobacz wideo Julia Pośnik w "Liście Plotka"

Dodatkowe koncerty Young Leosi na trasie "Hulanki Tour"

Po dwa koncerty artystki odbędą się w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku, a oprócz tego na warszawskim Torwarze będzie miało miejsce wielkie wydarzenie wieńczące całą trasę. Sprzedaż biletów na dodatkowe koncerty ruszy 9 listopada o godzinie 14. Ich cena nie jest jeszcze znana. Harmonogram dodanych imprez jest następujący:

  • Kraków, Klub Studio - 20 listopada,
  • Wrocław, Zaklęte Rewiry - 12 grudnia,
  • Gdańsk, B90 - 19 grudnia,
  • Warszawa, COS Torwar - 21 grudnia.

Ogromne zainteresowanie koncertami Young Leosi nie powinno jednak dziwić, biorąc pod uwagę chociażby wielomilionowe wyświetlenia jej piosenek czy fakt, że utwór "Szklanki" pokrył się podwójną platyną. Autorka "Jungle Girl" w poście na Instagramie zapewnia także, że każdy jej koncert to "najwyższej jakości show taneczno-wokalne", a na scenie będą towarzyszyć jej topowi polscy tancerze.

 

Wstęp na koncert dla osób niepełnoletnich powyżej 13. roku życia możliwy jest tylko z pisemną zgodną rodzica, osoby młodsze muszą natomiast przyjść w towarzystwie pełnoprawnego opiekuna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.