Efekt laminacji brwi doprowadził tiktokerkę do łez. Takiego wyglądu się nie spodziewała. Pokazała swoją reakcję w sieci

Tiktokerka Sarah Donnelly postanowiła wybrać się na zabieg laminacji brwi. Efekt ją zaskoczył i bardzo rozbawił.

Więcej ciekawych artykułów na temat tiktokerów przeczytasz na Gazeta.pl

Laminowanie brwi stało się bardzo popularne w ostatnim czasie. Gwiazdy i influencerki chętnie decydują się na taki zabieg, ponieważ ładnie podkreślone brwi stanowią "ramę" dla oczu i wyostrzają rysy twarzy. Za trendem postanowiła podążyć Sarah Donnelly. Niestety dziewczyna trafiła w ręce niekompetentnej osoby.

Zobacz wideo Agata Rubik wyśmiewa korzystanie z medycyny estetycznej

Niefortunna metamorfoza tiktokerki przyprawiła ją o atak śmiechu

Sarah Donnelly zapragnęła mieć pięknie wymodelowane brwi. Idąc na zabieg, nie przypuszczała, że efekt doprowadzi ją do łez. Gdy zobaczyła się w lustrze, oniemiała, ale nie z zachwytu tylko z przerażenia. Kosmetyczka wyraźnie przesadziła z czarnym kolorem. Tiktokerka postanowiła podzielić się wrażeniami ze swoimi obserwatorami.

Do tej pory nagranie zostało odtworzone ponad 600 tysięcy razy. W komentarzach internauci podzielili się na dwie grupy. Jedni uważają, że rzeczywiście kolor jest za mocny, inni, że z czasem stanie się mniej wyrazisty i dziewczyna będzie zachwycona. Sarah podeszła do całej sprawy z dużym dystansem i wykazała się ogromnym poczuciem humoru.

Jak uniknąć kosmetycznej katastrofy? 

W tym przypadku efekt rzeczywiście nie będzie utrzymywał się długo i wkrótce dziewczyna wróci do dawnego wyglądu. Niestety dla niektórych kobiet pragnienie lepszego wyglądu może skończyć się tragicznie. Kilka tygodni temu głośno było w Polsce o ofierze nieudanego zabiegu wstrzyknięcia kwasy hialuronowego w okolice oczu, w wyniku którego klientka gabinetu kosmetologicznego straciła wzrok.

Dlatego zawsze wybierając się nawet na najmniej inwazyjny zabieg, warto dokładnie sprawdzić kompetencje i doświadczenie osoby wykonującej go.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.