Kinia Wiczyńska i jej luksusowe życie. 19-latka ma miliony obserwujących na TikToku i jeździ autem za 200 tysięcy złotych

Kinia Wiczyńska według niektórych ma powtórzyć sukces Friza. Jeśli masz na karku więcej niż 25 lat, pewnie nigdy o niej nie szłyszałeś. 19-latka robi karierę na TikToku, jeżdzi luksusowym autem i prowadzi kwiaciarnie.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kinia Wiczyńska karierę zaczynała na TikToku, ale teraz młoda kobieta prowadzi też popularnego Instagrama i kanał na YouTubie.

Zobacz wideo Tiktokerzy Marlena i Kuba wymieniają swoje grzeszki [Lista Plotka]

Tym, co pierwotnie przyciągało obserwujących, z pewnością był luksus otaczający nastolatkę. Ale nie można wrzucić jej do jednego worka z influencerami, którzy publikują tylko posty o niczym. Oczywiście, na jej koncie nie brakuje relacji ze sprzątania szafy czy nagrań z luksusowego auta, ale materiały publikowane przez Wiczyńską to znacznie więcej.

Jej filmy na TikToku zgromadziły ponad 150 milionów polubień. Na Instagramie ma 343 tysiące obserwujących - to więcej niż najsłynniejsi polscy celebryci.

Kinia jest szczera, odważnie mówi o swoich doświadczeniach dotyczących tak intymnych spraw jak pierwsza miesiączka czy bulling w szkole. TikTokerka w swoich nagraniach promuje akceptacje ludzkiego ciała, niezależnie od tego, czy wpisuje się ono w kanon.

Wiczyńska urodziła się 2002 roku. Mieszka w Elblągu i uczy się zaocznie w liceum dla dorosłych. Wybrała taki tryb nauki, żeby mieć więcej czasu na swoją internetową karierę.

Kinia Wiczyńska - partner

Wiczyńska chętnie dzieli się ze swoimi fanami także szczegółami swojej relacji z Michałem. Chociaż para przeżywała różne kryzysy, to TikTokerka często mówi o partnerze z duża czułością. Na przykład, relacjonując, jak w trakcie okresu przynosi jej podpaski.

 

Kinia Wiczyńska - czym się zajmuje

Poza karierą w sieci, Kinia realizuje też swoje plany na biznes w realu. Wiczyńska razem z mamą prowadzi kwiaciarnię. Interesuje ja tez florystyka. To chyba najpopularniejszy profil kwiaciarni na polskim Instagarmie - profil Kwitnący dom ma ponad 20 tysięcy obserwujących.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.