"Friends". Dlaczego Ross i Rachel mieli przerwę? Astrolożka gwiazd przedstawia ich horoskop. Wiemy, czy zbudują związek w rzeczywistości

Spór dotyczący przerwy w związku Rachel i Rossa został rozwiązany. Astrolożka gwiazd przedstawiła ich horoskop. Wiemy, czy mają szanse na zbudowanie relacji w prawdziwym życiu.

Więcej horoskopów znajdziesz na Gazeta.pl

Znana astrolożka w swoim najnowszym filmie "Ten, w którym robimy astrologie" sprawdziła kompatybilność najpopularniejszej fikcyjnej pary wszechczasów. Ross i Rachel przez lata podbijali serca fanów "Przyjaciół", a ich rozterki miłosne zainteresowały niemal każdego widza. Aliza Kelly sprawdziła, czy byli sobie zapisani w gwiazdach. 

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

Osobowości bohaterów odpowiadają ich znakom zodiaku

Serialowy Ross to zodiakalna waga. Oznacza to, że miałby mieć obsesję na punkcie w miłości i trwać w związkach. Rachel natomiast jest bykiem. Odpowiadałoby to jej nieco materialistycznej osobowości i zamiłowaniu do ubrań. 

Zobacz także: Maja Hyży odsłoniła sporą bliznę na biodrze. "Walkę toczyłam przez wiele lat w bólu i cierpieniu". Nie tylko ona ma takie ślady na ciele

Wiemy, czy spór odnośnie przerwy w związku Rachel i Rossa miał sens z astrologicznego punktu widzenia

Aliza Kelly postanowiła rozpatrzyć spór odnośnie przerwy w związku bohaterów "Przyjaciół". To również zgadzałoby się z astrologicznego punktu widzenia. Waga i byk są znakami rządzonymi przez Wenus - planetę miłości i piękna. Astrolożka przyznała, że wagi lubią mieć otwarte opcje, natomiast byki są niezwykle lojalne. Ich spór miał zatem sens. Rachel uważała, że Ross ją zdradził, natomiast ten upierał się, że mieli przerwę.

 

Jennifer Aniston i David Schwimmer byli w sobie zakochani

Podczas "Friends: The Reunion" Jennifer Aniston wyznała, że ona i David Schwimmer byli w sobie zakochani. Nigdy jednak się nie związali. Zawsze jedno z nich było w związku i nie przekraczali granic. Aktorka zażartowała kiedyś, że jeśli pierwszy raz będą mieli okazję pocałować się w tej telewizji, będzie to straszne. Tak też się stało. Ich pierwszy pocałunek miał miejsce w kawiarni.

Znaki zodiaku Jennifer Aniston i Davida Schwimmera są kompatybilne. Nie mają jednak szans na związek

Aliza Kelly sprawdziła, czy serialowi Ross i Rachel mieliby szansę na związek w prawdziwym życiu. Zodiakalna trójka Jennifer Aniston to wodnik w słońcu, strzelec w księżycu oraz wschodząca waga. Jeśli chodzi o Davida Schwimmera, wiemy jedynie, że jest zodiakalnym skorpionem. 

Jennifer Aniston i David SchwimmerFani "Przyjaciół" będą zawiedzeni po słowach Jennifer Aniston

Osoby spod znaku skorpiona i wodnika są lojalne, niezłomne i uparte. Pociąg aktorki w stronę Schwimmera mógł polegać na tym, że mieli wiele wspólnych cech. Niestety ich związek nie przetrwałby próby czasu. Astrolożka uważa, że są marne szanse, aby ta dwójka zbudowała trwałą relację, najprawdopodobniej pozostaną przyjaciółmi. 

Więcej o: