Team X rusza w świąteczną trasę koncertową. Wiemy, gdzie i kiedy kupić bilety

To już pewne! Team X rusza w kolejną trasę koncertową. Po raz ostatni fani usłyszą ich w aktualnym składzie. Wiemy kiedy.

Więcej na temat Teamu X przeczytasz na Gazeta.pl

We wrześniu Team X wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową. Fani mieli okazję usłyszeć i zobaczyć swoich ulubionych influencerów na żywo. Po sukcesie pierwszej edycji youtuberzy postanowili po raz drugi dać serię koncertów. 

Zobacz wideo Team X pokazał kulisy pierwszego koncertu

To ostatnia okazja, aby usłyszeć Team X w pełnym składzie

To ostatnia okazja, aby usłyszeć Team X na żywo w takim składzie. Natsu ogłosiła, że w przyszłym roku kończy przygodę z projektem, a wraz z nią prawdopodobnie odejdzie jeszcze jeden członek. Podczas świątecznej trasy koncertowej wystąpią Monika Kociołek, Natalia Karczmarczyk, Patrycja Mołczanow, Julia Żugaj, Cezary "Czaro" Nykiel, Maciej "Sheo" Ejsmont, Karol Pieszko i Leksiu. 

Zobacz także: "Nastoletnie matki". Amber odsłoniła kulisy show, a Farrah stała się królową programów. Wzięła udział w "Terapii par"... bez partnera

Znamy daty koncertów świątecznej trasy koncertowej Teamu X

Na Instagramie Teamu X pojawiła się oficjalna informacja na temat miast, w których odbędą się koncerty. Youtuberzy wystąpią w siedmiu miejscowościach w całej Polsce. Oficjalne daty podane przez agencje to: 

  • 28.11.2021 r. - Gdańsk, B90
  • 05.12.2021 r. - Warszawa, Progersja 
  • 06.12.2021 r. - Zabrze, CK Wiatrak 
  • 12.12.2021 r. - Poznań, B17
  • 13.12.2021 r. - Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  • 18.12.2021 r. - Kraków, Studio 
  • 19.12.2021 r. - Wrocław, A2
 

Wiemy, gdzie kupić bilety na koncert Teamu X

29 października rusza sprzedaż biletów na koncerty Teamu X. Odbędzie się ona na stronie ebilet. Ceny jak na razie nie są znane. Możemy jednak podejrzewać, że świąteczna trasa, wypadnie budżetowo podobnie do 7 Tour. Najtańszy bilet kosztował 49 złotych, pakiet meet and greet, czyli możliwość spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z wybranym członkiem teamu 99 złotych oraz VIP, który upoważniał do wejścia za kulisy kosztował 999 złotych. Właściciele tych biletów otrzymywali specjalne boxy z upominkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.