Nowy projekt Blanki Lipińskiej. Pisarka zdradziła szczegóły: Był mafiozo, teraz może być gitarzysta

Niedawno Blanka Lipińska poinformowała, że rozpoczęła pracę nad nowym projektem. Pisarka zapowiedziała, że jednym z głównych bohaterów będzie gitarzysta rockowy. Czy szykuje się historia inspirowana związkiem z Baronem?

Więcej artykułów na temat Blanki Lipińskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Związek Blanki Lipińskiej i gitarzysty zespołu Afromental rozpoczął się, jak wyznała sama pisarka, z jej inicjatywy. Niestety relacja nie przetrwała próby czasu. Ich rozstanie było głośno komentowane w mediach. Aktualnie muzyk jest związany z Sandrą Kubicką.

Steve Irwing, Jon-Erik HexumNie tylko Halyna Hutchins zginęła na planie. Ich śmierci do dziś przerażają

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazała prezent od Barona

Czy nowy projekt Blanki Lipińskiej będzie opowiadał o związku z Baronem?

W jednym z wywiadów Blanka Lipińska wyznała, że w przyszłym roku chciałaby rozpocząć zdjęcia do nowego filmu. Pisarka powiedziała, że jest w trakcie pisania scenariusza oraz zdradziła roboczy tytuł. Najwięcej kontrowersji wywołała jednak informacja, na temat głównych bohaterów. Wiele wskazuje na to, że Baron dość mocno odbił swoje piętno na życiu pisarki, gdyż Blanka zdradziła, że będzie to opowieść o pisarce i gitarzyście rockowym.

Ja chcę wejść w przyszłym roku na plan zupełnie nowego projektu. To też będzie film. Roboczy tytuł nosi "One". Będzie to erotyk opowiadający o pisarce i o gitarzyście rockowym. Cały czas piszę scenariusz. Wszystkie moje historie napisało życie. Był mafiozo, teraz może być gitarzysta - powiedziała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska to obecnie jedna z najpopularniejszych pisarek w Polsce. Największą rozpoznawalność przyniosła jej książka zatytułowana "365 dni". Historia opowiadająca o przystojnym mafiozo, Massimo została również zekranizowana i również odnosiła bardzo duży sukces. Niebawem kolejne dwie części trylogii również doczekają swoich filmowych wersji. Ciekawe, czy kolejny projekt będzie równie popularny.

 
Więcej o: