Karol Pieszko nie odchodzi z Teamu X .To był tylko żart. Fani komentują: Dubiel może się kłaniać przed wami

Kilka dni temu w internecie pojawiła się informacja, że Karol Pieszko odchodzi z Teamu X. Fani mogą być jednak spokojni, ponieważ okazało się, że był to tylko żart.

Więcej artykułów na temat influencerów przeczytasz na Gazeta.pl

Karol Pieszko dołączył do słynnej grupy youtuberów rok temu. W ostatnim czasie fani zauważyli, że chłopak coraz rzadziej pojawiał się na filmach, a w pewnym momencie zrobił sobie przerwę od Instagrama. Karol postanowił to wykorzystać i wpadł na pomysł, żeby przekazać wszystkim, że opuszcza Team X.  Był to jednak żart, na który nabrali się nie tylko widzowie, ale również rodzina youtubera.

Marcin Mroczek i Marlena MuranowiczMroczek poznał swoją żonę na parkiecie. Na pierwszym spotkaniu tańczyli do białego rana

Zobacz wideo Karol Pieszko odchodzi z Teamu X? Dowody są jednoznaczne

Team X wyjaśnia "odejście" Karola z projektu: To zaszło za daleko

W najnowszym filmie youtuberzy postanowili wytłumaczyć zaistniałą sytuacją. Rzekome odejście Karola z projektu było tylko żartem stworzonym na potrzeby filmu. Członkowie Teamu X nie spodziewali się, że ktokolwiek uwierzy w to, jednocześnie byli zaskoczeni, że zarówno widzowie, jak i ich rodziny nie zorientowały się, że jest to żart.

My się w ogóle nie spodziewaliśmy, że to rozniesie się na taką skalę - powiedział Karol.
Sądziłam, że więcej osób będzie się domyślało, że to żart - dodała Patrycja.

W komentarzach pod filmem pojawiły się słowa uznania, fani gratulowali takiego pomysłu i jednocześnie cieszyli się, że Karol pozostaje w Teamie X.

Mocne, ale trzeba przyznać, że wyszło bardzo dobrze, nikt się chyba nie domyślił.
Nie spodziewałem się, że to żart. Dubiel może się tylko kłaniać przed wami.
Ale się cieszę, bo Karol to drugi najlepszy chłopak w Teamie X - napisali fani.

W filmie wyjaśniającym całą sytuacją członkowie Teamu X zaznaczyli, że nie chcieli tym żartem nikogo urazić i nie mieli nic złego na celu. Jak widać, widzowie nie są źli i z pewnością wielu osobom kamień spadł z serca. 

 
Więcej o: