Inga Bartnikowska dołączyła do "Hotelu Paradise". Co wiemy o uczestniczce?

Inga Bartnikowska weszła do "Hotelu Paradise" pod koniec października i została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych uczestniczek programu. Kim jest i co o niej wiemy?

Ciekawi cię życie celebrytów? Sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl

Inga po wejściu do programu niemal natychmiast została partnerką Łukasza podczas jednej z gier. Czy nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" ma szanse namieszać w programie? Tego dowiemy się z pewnością już w najbliższych odcinkach. Gdy dołączyła do pozostałych mieszkańców hotelu, mogliśmy dowiedzieć się o niej nieco więcej. Inga pochodzi z Włocławka, jednak na co dzień mieszka w Gdańsku, gdzie pracuje w laboratorium. Jej wielką pasją jest taniec - trenowała towarzyski, hip-hop i dancehall. Uwielbia także podróżować, zwiedziła Dubaj, Dominikanę, była także na Mundialu w Moskwie.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o tym, czy wybaczyłaby zdradę

Lara Gessler, Marta KaczyńskaTanie suknie ślubne gwiazd. Nie uwierzycie, ile kosztowały

Inga Bartnikowska: wiek

Inga ma 27 lat. Jej dokładna data urodzenia nie jest niestety znana.

Inga Bartnikowska: wzrost

Z profilu Ingi na portalu maxmodels.pl możemy dowiedzieć się, że mierzy 165 cm wzrostu.

 

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

Inga Bartnikowska: Instagram

Uczestniczka "Hotelu Paradise" prowadziła swoje konto na Instagramie, a obserwowało ją ponad 20 tys. osób. W serwisie można było ją znaleźć jako @iniaswinia, jednak co ciekawe, tuż po jej wejściu do "Hotelu Paradise" jej konto przestało być aktywne.

Inga Bartnikowska. Czym się zajmuje uczestniczka "Hotelu Paradise"?

Inga ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego, chociaż na co dzień pracuje w laboratorium. Oprócz tego jest także cheerleaderką, występuje na meczach siatkówki i koszykówki w całej Polsce, zdarzyło jej się także występować podczas festiwali muzycznych. Ma doświadczenie również w pracy fotomodelki - znalazła się na okładce jednego z męskich magazynów. Jak sama o sobie mówi, w programie szuka miłości i przyjaźni, a jej serce pozostaje otwarte na nowy związek.

Więcej o: