Karol Pieszko odchodzi z Teamu X. Jego InstaStories mówią wszystko. Wiemy, kto będzie następny

Karol Pieszko opublikował szokujące InstaStories. Wygląda na to, że odszedł z Teamu X. Wiemy co z pozostałymi członkami projektu.

Więcej o influencerach przeczytasz na Gazeta.pl

Karol Pieszko dołączył do Teamu X w grudniu 2020 roku. Część fanów projektu zauważyła, że nie odnajdywał się projekcie od jakiegoś czasu. Coraz rzadziej pojawiał się na filmach, a w pewnym momencie zrobił sobie przerwę od Instagrama. Ostatnie InstaStories tłumaczą prawie wszystko.

Zobacz wideo Karol Pieszko odchodzi z Teamu X? Dowody są jednoznaczne

Pieszko wrzucił do sieci film i pokazał rozmowę z członkinią Teamu X

18 października Karol Pieszko poinformował, że nagrywa właśnie bardzo ważny film. W kolejnym kafelku pokazał swoją konwersację z Moniką Kociołek. Postanowił zakryć swoje wiadomości. Po części, którą mogliśmy zobaczyć, można się domyślić, że nie miał dobrych wieści dla przyjaciółki. Monia była w szoku i miała nadzieje, że Pieszko żartuje. 

Marcin Mroczek i Marlena MuranowiczMroczek poznał swoją żonę na parkiecie. Na pierwszym spotkaniu tańczyli do białego rana

Chyba żarty. I co teraz będzie? - Monika Kociołek nie mogła uwierzyć w to, o czym poinformował Pieszo.

Karol Pieszko informuje o swoim odejściu z Teamu XKarol Pieszko informuje o swoim odejściu z Teamu X https://www.instagram.com/piechuvx/

Karol Pieszko odchodzi z Teamu X

Karol Pieszko pokazał, że spakował swoje rzeczy w walizki i otrzymał drobny upominek od domowników. Natsu, Leksiu, Patrycja Młoczanow, Czaro, Sheo i Julia Żugaj postanowili podpisać się na wspólnym zdjęciu. Influencer na razie nie ma pojęcia gdzie znajdzie miejsce dla uroczej pamiątki. Dalej mogliśmy oglądać jak Pieszko wyjeżdża z domu, a wszystko skwitował smutną emotikoną. Wygląda na to, że postanowił odejść z projektu.

Monika KociołekMonika Kociołek na romantycznych wakacjach na Santorini. Wiemy kim jest wybranek jej serca

Wiemy, kto jeszcze opuści Team X

Pieszko nie jest jedynym członkiem Teamu X, który zdecydował się na odejście. W ostatnim filmie Natalia Kaczmarczyk poinformowała, że niebawem ukaże się film wyjaśniający jej udział w projekcie i plany na najbliższą przyszłość. Liderka ma zamiar zakończyć swoją przygodę z Teamem X i stworzyć własne imperium promujące nowych influencerów. Julia Żugaj zapowiedziała, że szykują się duże zmiany i wie, kogo zabraknie w nowym składzie, jednak o wszystkim dowiemy się dopiero w grudniu. Internauci zaczęli podejrzewać, że także i ona opuści Team X.

Więcej o: