Marta Rentel. Sprzedała swoją wirtualną miłość i walczyła w oktagonie. Influencerka, która nie boi się wyzwań

Martirenti zaliczana jest do grona jednych z najpopularniejszych influencerek w Polsce. W ostatnim czasie stało się o niej głośno, ponieważ zdecydowała się sprzedać swoją wirtualną miłość za prawie milion złotych. Z czego jeszcze zasłynęła?

Marta Rentel może pochwalić się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Ta 26-letnia influencerka nie boi się nowych wyzwań i kontrowersyjnych sytuacji, czego przykładem może być jej występ w oktagonie w siódmej edycji Fame MMA. Poznajcie bliżej Martirenti.

Marta 'Martirenti' RentelMartirenti znalazła swoje pamiętniki z dzieciństwa. "Bad girl od dziecka"

Zobacz wideo Jakie propozycje dostaje influencerka? Marta Rentel opowiada swoje historie [Lista Plotka]

FAME MMA i udział w programie, czyli projekty, które w ostatnim czasie zrealizowała Martirenti

Na swoich profilach w mediach społecznościowych Martirenti próbuje zachęcać fanów do wprowadzania zdrowych nawyków zarówno żywieniowych, jak i związanych z aktywnością fizyczną. 26-latka może pochwalić się certyfikatem trenera personalnego. Marta postanowiła wykorzystać swoje zamiłowanie do sportu i w 2020 roku przyjęła propozycję udziału w gali FAME MMA. Jej przeciwniczką była Marta Linkiewicz. Niestety wynik pojedynku okazał się niekorzystny dla Rentel, która po wyjściu z oktagonu jeszcze długo nie mogła zapomnieć o porażce.  

Gorzej czuję się psychicznie niż fizycznie. Jest mi strasznie przykro. Nie mogę mieć do siebie pretensji, dostałam 6 tygodni treningów, nie odwołałam ani jednego treningu. Byłam codziennie na macie, przerobiliśmy wszystko. Tak bardzo się stresowałam, że nie słyszałam trenera, który stał obok. Nie pamiętam tej walki, nie pamiętam, co się tam działo - wspomina załamana Marta po przegranym pojedynku.

Rok 2020 był niezwykle pracowity dla Marty. W czerwcu odbyła się również premiera programu "Fame czy Shame", emitowanego na VOD Player.pl. Oprócz Martirenti wystąpiły w nim również osoby znane z innych popularnych produkcji telewizyjnych takich jak "Top Model" czy "Hotel Paradise". Uczestnicy reality show zostali zamknięci w wilii w Konstancinie, gdzie stawali przed różnymi wyzwaniami. Ich zrealizowanie gwarantowało im przynależność do grupy Fame, a przegrana do Shame.

 

Milion złotych za wirtualną miłość Marty Rentel

Marta w ostatnim czasie zaskoczyła internatów kolejną bardzo odważną decyzją. Kobieta zdecydowała się sprzedać swoją miłość. Było to możliwe za pośrednictwem Token NFT, gdzie za kwotę 250 tysięcy dolarów Martirenti "ofiarowała" kupcowi możliwość fizycznego spotkania się z nią. Marta przez długi czas była w związku z Michałem Gałą. Para celebrytów niedawno jednak potwierdziła rozstanie. 

Marta wielokrotnie podkreślała, że działalność w mediach społecznościowych jest jej głównym źródłem utrzymania. Nie jest zatem żadnym zaskoczeniem, że chętnie pokazuje wszystkie szczegóły ze swojego życia prywatnego. Jej konto na Instagramie śledzi 662 tysiące fanów. Jeszcze większą karierą robi na TikToku, gdzie obecnie posiada prawie 2,5 miliona widzów. 

Więcej o: