"Farma". Prowadzące nowe reality show Polsatu są już znane. Jedna z nich to była gwiazda TVP

Niebawem będziemy śledzić zmagania uczestników w zupełnie nowym formacie telewizyjnym. Opis programu "Farma" brzmi jak połączenie "Love Island" i "Rolnik szuka żony".

Widzowie, którym znudziło się już oglądanie opalonych, odpoczywających na plaży osób, będą mieli okazję śledzić losy uczestników w zupełnie innym typie reality show. Wiosną 2022 roku na antenie Polsatu ma zadebiutować program "Farma", gdzie kluczem do sukcesu jest pracowitość, gospodarność, a także silny charakter. Uczestnicy show będą pracować na tytułowej farmie, zmagając się z codziennością każdego rolnika, czyli wczesnym wstawaniem, uprawą pola czy opiekają nad zwierzętami.

Zobacz wideo Jak Oliwie Bieniuk podoba się mieszkanie w Warszawie?

Waleria i Piotr z 'Love Island'"Love Island". Waleria potwierdziła rozstanie z Piotrem. Wrzuciła oświadczenie

"Farma". O co chodzi w programie Polsatu?

Uczestnicy programu zamieszkają w prawdziwym gospodarstwie, bez dostępu do bieżącej wody, prądu czy internetu. Będą musieli nie tylko sami zadbać o swoje potrzeby, ale też wywiązywać się z pracy na farmie. Konieczne będzie także branie udziału w różnych zadaniach, współpraca z innymi uczestnikami oraz posiadanie zdolności survivalowych. Co tydzień jeden z uczestników opuści program, a zwycięzca oprócz tytułu "Super Farmera" otrzyma 100 tys. zł.

Rafał Kołsut w 'Ziarnie'Rafał Kołsut był Dyziem w "Ziarnie" i gwiazdą lat 90. Jednak przez program stracił wiarę

"Farma". Prowadzące. Kim są gospodynie programu? 

Na tytułowej farmie obok uczestników pojawią się aż dwie prowadzące. W tych rolach zobaczymy Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską. Zawadzka w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, po czym rozpoczęła swoją karierę telewizyjną. W 2015 związała się z Telewizją Polską, gdzie prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie", "Bake Off - Ale ciacho!" czy "The Voice of Poland".

 

Krawczyńska została z kolei finalistką Miss Polski w 2014 roku. Obecnie robi karierę jako influencerka - wraz ze swoją siostrą Mileną znane są na Instagramie jako "siostry ADiHD".

 
Więcej o: