Machine Gun Kelly i Travis Barker. Legendarny duet powraca! Zapowiedzieli nową płytę i pokazali wspólny tatuaż

Amerykański muzyk Machine Gun Kelly, w nietypowy sposób zapowiedział właśnie swój nowy album. Krążek zostanie wyprodukowany przez Travisa Barkera.

Machine Gun Kelly i Travis Barker to dwaj wytrawni muzycy, którzy w poniedziałek ogłosili, że zostanie wydany ich drugi wspólny album. Nazwa krążka została zaprezentowana w bardzo w ciekawy sposób. 

Kourtney KardashianUrodziny Kourtney Kardashian. Chłopak przygotował dla niej ogromny prezent

Zobacz wideo Blanka Lipińska zrobiła sobie nowy tatuaż

Machine Gun Kelly i Travis Barker zrobili sobie identyczne tatuaże... z nazwą nowego, wspólnego albumu 

Na Instagramie MGK opublikował krótkie wideo, na którym widzimy identyczne tatuaże, które zrobili sobie razem z Travisem. Obaj panowie są miłośnikami dziar, więc ich ciała są pokryte tatuażami od stóp do głów. Teraz mogą pochwalić się kolejnym dziełem, które powstało, aby przypieczętować współpracę dwóch artystów. Prezentowany do kamery napis jest nazwą wspólnego albumu.

Wracamy z drugą rundą - poinformował na Instagramie Machine Gun Kelly.
 

"Born With Horns" będzie drugim wspólnym albumem muzyków

Tytuł nowego albumu nosi nazwę "Born With Horns". Jak na razie Machine Gun Kelly i Travis Barker nie zdradzili zbyt wielu szczegółów. Muzycy poinformowali natomiast, że premierowy materiał pojawi się w październiku tego roku. "Born With Horns" będzie szóstym studyjnym albumem w karierze Kelly'ego po "Tickets to My Downfall" z 2020 roku, który również został wyprodukowany przez Barkera.

Fani nie kryli zachwytu zapowiedzianą współpracą. Pod opublikowanym filmem pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy.

KELLS & TRAV = legendarny duet.
Kocham to, nie mogę się doczekać!
To jest epickie!

Ciekawe, w jakiej stylistyce utrzymany będzie album "Born With Horns", a także czy artyści powtórzą sukces poprzedniego krążka? Wszystko okaże się niebawem.

Więcej o: