Robert Karpowicz - kim jest prowadzący galę Fryderyki 2021?

Przed nami gala Fryderyków 2021. Znamy już artystów, którzy wystąpią w trakcie wydarzenia oraz prowadzących. Kim jest Robert Karpowicz, który wraz z Marcinem Prokopem, Gabi Drzewiecką i Mery Spolsky poprowadzi galę?

Gala Fryderyków 2021 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 5 sierpnia o godzinie 21:00, transmisje przeprowadzi TVN. Robert Karpowicz będzie jednym z prowadzących galę. Co wiemy o dziennikarzu?

Zobacz wideo Jessica Mercedes narzeka na jedzenie na Majorce

Robert Karpowicz poprowadzi galę Fryderyków. Kim jest?

Robert Karpowicz od wielu zajmuje się dziennikarstwem muzycznym. W 2005 oku rozpoczął współpracę z RMF Maxxx, następnie przeszedł do stacji macierzystej. Do 2019 roku był współtwórcą popularnych audycji nadawanych na antenie RMF FM. Prowadził m.in. "Wstawaj, szkoda dnia", "Byle do piątku" czy "Lepszą połowę dnia". Po zakończeniu współpracy z RMF FM przeszedł do Radia Zet, gdzie prowadzi poranny program "Dzień Dobry Bardzo". O sobie mówi w następujących słowach:

Radio kocham od... zawsze! Za kontakt ze słuchaczami, pozytywną energię i za kontakt ze słuchaczami. Lubię: łażenie po górach, czytanie dobrych książek, gadanie z mądrzejszymi od siebie i tarzanie się po dywanie z synami. Nie lubię łażenia po płaskim, czytania miałkich autorów, gadania z niemądrymi i kiedy nie mam dywanu do tarzania się z synami. Od świata żądam więcej uśmiechu u ludzi wstających o nieludzkiej porze. No to, do usłyszenia od 5:30 w Radiu ZET - czytamy na stronie radia.

Robert Karpowicz prywatnie

O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Na swoim Instagramie czasami zamieszcza zdjęcia kilkuletnich synów, w kadrach pojawia się również partnerka Karpowicza. Dziennikarz uwielbia spędzać czas aktywnie: w social mediach chętnie dzieli się z obserwatorami wspomnieniami z licznych wyjazdów.

 

Fryderyki 2021

Tegoroczna gala wręczenia Fryderyków w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej odbędzie się z udziałem publiczności 5 sierpnia w szczecińskiej Netto Arenie. Wydarzenie poprowadzi Mery Spolsky razem z Marcinem Prokopem, Gabi Drzewiecką i Robertem Karpowiczem. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć w TVN. O najważniejszych momentach gali napiszemy również na Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.