Kim jest Dobra Faza? Poznaj bliżej Ewę Zawadę - jedną z najpopularniejszych polskich TikTokerek [Wiek, zawód]

Dobra Faza - a dokładniej Ewa Zawada, to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich TikTokerek. Na swoim profilu zgromadziła rzeszę 4,4 miliona oddanych fanów. Kim jest Ewa Zawada i jak udało jej się odnieść tak ogromny sukces w mediach społecznościowych?

Ewa Zawada znana w Internecie pod pseudonimem Dobra Faza od kilku lat tworzy treści dla swojej widowni. Swoją karierę rozpoczęła na Tik Toku zaledwie kilka lat temu, odnosząc ogromny sukces. Szybko zdobyła sympatię wiernych fanów. Jak twierdzi, jej pseudonim jest adekwatny do osobowości. Zawada tworzy humorystyczne filmy i z łatwością wyczuwa trendy. 

Kim jest Ewa Zawada? Ile lat ma Dobra Faza?

24-letnia Ewa Zawada jest influencerką, obecną m.in. na Tik Toku i Instagramie. Zajmuje się tworzeniem treści dla swojej widowni oraz prężnie bierze udział w kampaniach organizowanych przez topowe marki. Na Instagramie Zawadę śledzi 377 tysięcy followersów, z którymi regularnie dzieli się wspomnieniami czy informacji ze swojego życia.

Dobra Faza chętnie dzieli się życiem prywatnym, a także wchodzi w interakcje z fanami. Co wiemy o życiu prywatnym Ewy Zawady? 24-latka ukończyła filologię rosyjską na Uniwersytecie Wrocławskim z wysoką średnią 4,5. Prywatnie jest zaręczona z Robertem znanym na Instagramie pod pseudonimem johnyfryzura. Para często publikuje zdjęcia ze wspólnych wyjazdów. 

dobra faza, ewa zawada, zaręcznydobra faza, ewa zawada, zaręczny instagram.com/ewazawadza/

Najlepsza Tik Tokerka roku 2020

Dobra Faza twierdzi, że za jej sukcesem stoi ogromne wsparcie fanów oraz aplikacji. Jej trzyletnia praca została doceniona podczas gali #Hashtagi Roku 2020, organizowanej podczas SeeBloggers. 

Chciałabym, żebyśmy my koledzy i koleżanki z branży zaczęli się traktować równo i z zaufaniem - powiedziała Ewa Zawada po odebraniu nagrody.
Zobacz wideo Magda Bereda chciała wziąć udział w The Voice of Poland?


Zawada twierdzi, że wielokrotnie przejechała się na swoich kolegach. Z tego powodu tworzy głównie sama i stara się ograniczać interakcje z innymi twórcami. Influencerka od zawsze chciała o tym powiedzieć, i w jej opinii gala była ku temu dobrym momentem. 

Dobra Faza do prowadzenia swojej marki osobistej podchodzi z ogromnym profesjonalizmem. Z tego powodu nie może narzekać na ilość współprac. Możemy ją zobaczyć także w telewizji! Zawada od jesieni 2020 r. odpowiada za strefę Tik Toka w "The Voice of Poland". Jej praca polega na tworzeniu treści promujących program, aby dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców. Telewizja Polska znalazła do tej roli idealną osobę - kto inny jak nie mistrzyni trendów odnalazłby się w takim zadaniu?

Więcej o: