Rafał Mroczek zabrał na plan swojego przyjaciela. Zatrzasnął go w garderobie

Rafał Mroczek pochwalił się niedawno, że na planie "M jak miłość" towarzyszy mu jego pies, z którym jest bardzo związany. Zwierzę czekało na swojego pana w garderobie.

Rafał Mroczek postanowił zabrać na plan zdjęciowy "M jak miłość" swojego psa Lizaka. Podczas gdy aktor grał kolejne sceny do serialu, jego pupil czekał na niego w garderobie. Serialowy Paweł Zduński zamieścił na Instagramie nagranie, na którym pokazuje swojego czworonożnego przyjaciela.

Zobacz wideo Rafał Mroczek pokazał, jak świętował 4. urodziny córki

Rafał Mroczek zabrał przyjaciela na plan zdjęciowy

Na nagraniu widzimy uśmiechniętego aktora, który prowadzi nas do męskiej garderoby.

Jest naprawdę spoko, kiedy  do pracy razem z wami może przyjechać wasz pupil. Wchodzimy, zobaczymy, co robi - powiedział Rafał Mroczek podczas InstaStories.

Następnie pokazał na kadrze swojego pupila Lizaka.

Czekasz tutaj na pancia? Dobry, grzeczny pies - powiedział do czworonoga.

Ten wyraźnie ucieszył się na widok swojego pana, merdając ogonem. Pies był przypięty smyczą do wieszaka w garderobie. Grzecznie czekał na swoim miejscu. Po swoim powrocie do garderoby, aktor uwolnił go ze smyczy. Lizak towarzyszył panu podczas przygotowań i po zakończeniu zdjęć. Okazuje się, że on także ma za sobą debiut telewizyjny - pojawiał się już w serialach.

Pamiętasz jak grałeś Kminka w serialu? Chciałbyś jeszcze zagrać Lizak? Lubiłeś przyjeżdżać na plan, co? - mówił do pupila aktor.

Lizak - pies Rafała MroczkaLizak - pies Rafała Mroczka fot. instagram.com/rafalmroczek

 

Rafał Mroczek nie raz podkreślał, jak bardzo jest przywiązany do swojego psa. Lizak towarzyszy mu od czasu do czasu na planie od 2016 roku. Aktor adoptował zwierzaka w programie "Przygarnij mnie", emitowanym kilka lat temu, w którym gwiazdy przygarniały zwierzęta ze schroniska. Od tamtej pory są nierozłączni. Pies Rafała Mroczka wystąpił nie tylko w "M jak miłość", ale także w show Polsatu "Super pies".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.