Jasnowidz Glanc wieszczy nową zarazę. Ludzie jak zombie. Wie, ile potrwa jeszcze pandemia

Jasnowidz Glanc podzielił się mało optymistyczną wizją na kolejne miesiące - czeka nas trudna jesień. Były brzuchomówca zdradził także, ile dni będzie trwała pandemia.

Jasnowidz Wojciech Glanc cieszy się w sieci coraz większą rozpoznawalnością. Choć na razie daleko mu do popularności pokroju czarnoksiężnika z Człuchowa, Krzysztofa Jackowskiego, to jego filmy na YouTubie mają coraz więcej wyświetleń. Co tym razem przepowiada nam brzuchomówca z "Big Brothera", który w ostatnich latach się przebranżowił?

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Marta Manowska, Sanatorium miłości, Adam Siewierski"Sanatorium miłości". Marta Manowska pokazała się z partnerem na ślubie Adama

Jasnowidz Glanc wieszczy nową zarazę. Ludzie jak zombie. Wie, ile potrwa jeszcze pandemia

Glanc twierdzi, że pozorny, letni spokój ma krótkie nogi. Jesień ma być trudnym czasem, który nazwał wprost "tykającą bombą":

To lato będzie rozluźnione, fajne, spokojne, jakoś to będzie po łebkach przechodziło. (...) Obawiam się, że nadchodzi jesień, która wyda nam się jeszcze straszniejsza, niż pierwszy lockdown. To jest tykająca bomba, jeśli mówimy o tej jesieni. (...) Atmosfera strachu zostanie podkręcona do takiego stopnia, jakiego jeszcze nie znamy.

Według byłego brzuchomówcy ma pojawić się całkiem nowa zaraza, która będzie widoczna gołym okiem. Obrazy, które objawiły się mężczyźnie, nie napawają optymizmem. 

Nowa zaraza albo odmiana koronawirusa będzie widoczna namacalnie. (...) Widzę postaci ludzi wyglądających wręcz jak zombie. (...) Jakby to miało być widoczne na skórze, na twarzy.

Jasnowidz zdradził także, ile według jego obliczeń będzie trwała pandemia. Okazuje się, że dobijamy do półmetka.

Moim zdaniem to wszystko będzie trwało 900 dni.

Glanc twierdzi także, że kolejne fale pandemii spowodują, że decyzje poszczególnych państw będą skrajnie od siebie różne.

Jedno państwo zrezygnuje całkowicie z restrykcji, inny kraj zamknie się całkowicie. (...) Sceny palonych zwłok. (...) Jakieś państwo umiera.

Królowa Elżbieta IICórka Meghan i księcia Harry'ego zmieniła kolejkę do brytyjskiego tronu

Przypominamy, że "koniec letniej bajki" wieszczy również człuchowianin Krzysztof Jackowski. Jest się czego bać?

Więcej o: