Wypadek na planie serialu "Gliniarze". Ewelina Ruckgaber dodała zdjęcie na wózku inwalidzkim

Na planie serialu "Gliniarze" doszło do wypadku, w wyniku którego urazu nogi nabawiła się Ewelina Ruckgaber. Aktorka musi przez jakiś czas poruszać się na wózku inwalidzkim. Dzielnie pomaga jej partner, poznany na planie "Gliniarzy" Łukasz Strzałka.

"Gliniarze" to serial paradokumentalny z gatunku kryminalnych, emitowany na antenie Polsatu oraz na platformie Ipla. Ostatnio produkcja poinformowała o incydencie, do którego doszło na planie serialu. W wyniku wypadku ucierpiała aktorka "Gliniarzy", Ewelina Ruckgaber.

Zobacz wideo Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu "Gliniarze". Zobacz zwiastun

"Gliniarze". Ewelina Ruckgaber musi poruszać się na wózku inwalidzkim

Aktorka uspokoiła swoich fanów informacją, że kontuzja nogi nie jest poważna. Faktem jest jednak, że przez jakiś czas jej sprawność ruchowa będzie konkretnie ograniczona. W Dzień Dziecka aktorka dodała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, że porusza się na wózku inwalidzkim. Święto, w jakie opublikowała post Ewelina Ruckgaber również nie jest bez znaczenia - artystka przyznała, że w ostatnim czasie czuje się właśnie jak dziecko.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Przyznam się wam, że ja teraz trochę czuję się jak dziecko... Niby dorosła, a bez Łukasza nie jestem w stanie nawet wejść po schodach czy zrobić sobie herbaty… Ale mam nadzieję, że to szybko minie. Całuję was mocno i życzę pięknego dnia! - napisała aktorka.
 

Ewelinie Ruckaberg pomaga partner, Łukasz Strzałka

Kontuzja uniemożliwiła aktorce udział w pływackich mistrzostwach Polski aktorów, zdecydowała się jednak przybyć na miejsce i uczestniczyć w zawodach w charakterze kibica. Na zdjęciu widzimy, że towarzyszy jej mężczyzna. To Łukasz Strzałka, aktor również grający w serialu "Gliniarze". Para poznała się na planie produkcji, a znajomość rozwinęli także poza serialem.

Pani Ewelinie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.