Sonia Bohosiewicz nie pokazuje męża na Instagramie. Kim jest Paweł Majewski? Połączyła ich praca

Sonia Bohosiewicz bardzo dba o prwatność swojej rodzinny. Nie pokazuje twarzy dzieci w mediach społecznościowych i nie publikuje romantycznych fotek z mężem. Tymczasem z Pawłem Majewskim połączyła ją miłość od pierwszego wejrzenia.

Sonia Bohosiewicz trzynaście lat temu wyszła za mąż za Pawła Majewskiego. Od tamtej pory aktorka dba o prywatność rodziny i stroni od pokazywała się z mężem publicznie. Wiadomo, kim jest jej tajemniczy ukochany, a historia ich miłości jest iście filmowa. Gdy się poznali, Paweł był związany z inną kobietą. 

Zobacz wideo Sonia Bohosiewicz zaczyna remont

Bibi i Simon z 'Hotelu Paradise', Monika KociołekBibi z "Hotelu Paradise" o zdradzie Simona: Zagalopował się

Kim jest tajemniczy mąż Soni Bohosiewicz - Paweł Majewski? 

Sonia Bohosiewicz, zanim wyszła za mąż za Pawła Majewskiego, była związana z kabareciarzem, Rafałem Kmitą. Ich związek jednak nie przetrwał i postanowili się rozstać. Wówczas aktorka w 2007 roku zagrała w spektaklu "Pozory mylą", który został wyreżyserowany przez Janusza Majewskiego - ojca jej obecnego męża. Dzięki tej roli Sonia odnalazła prawdziwą miłość. 

Graliśmy akurat scenę, w której Sonia parodiowała taniec na rurze. Mój syn myślał, że już skończyliśmy zdjęcia i wpadł odebrać klucze. Potem się okazało, że Sonia już w tym mieszkaniu została - zdradził po latach Janusz Majewski w jednym z wywiadów.

Próby do spektaklu odbywały się w domu Pawła Majewskiego - mężczyzna prowadził własną agencję aktorską i pracował na rynku nieruchomości. Paweł nie ograniczał się jednak tylko do agencji i miał głowę do interesów - razem z kolegami po studiach stworzyli sieć restauracji.

Na drodze do ich miłości pojawił się jednak jeden problem - mężczyzna był żonaty. Pierwsze małżeństwo Pawła nie było udane i po trzech latach skończyło się rozwodem. Po tym Majewski związał się z Sonią. Na próżno szukać zdjęć pary w sieci - małżeństwo bardzo chroni swoją prywatność. 

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek w intymnej pozie z Radkiem. Takiego zdjęcia jeszcze nie było. "Niesmaczne"

Sonia i Paweł doczekali się dwóch synów. W 2009 roku urodził się Teodor, a trzy lata później na świat przyszedł Leonard. Aktorka nie publikuje ich wizerunku w sieci. Częściej niż z mężem, na imprezach pojawia się w towarzystwie teścia. 

 

Małżeństwo pobrało się w rodzinnej posiadłości Majewskiego na Mazurach. Bardzo często wyjeżdżają tam z rodziną, by odpocząć od zgiełku miasta. Sonia od wielu lat tworzy udany związek z mężem. Wszystko wskazuje na to, że nie prędko będziemy mieli okazję zobaczyć ich razem na ściance. 

Więcej o: