"Promyk nadziei" odcinek 11. Omer umawia się z Suhejlą na kolację. Jak potoczy się ta znajomość?

"Promyk nadziei" wraca po świętach z nowym odcinkiem. W 11. odcinku widzów czeka sporo nowości. Bohaterów czekają rozstania i nowe znajomości. Streszczenie.

„Promyk nadziei” emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Ze względu na Święta Wielkanocne widzów czekała spora przerwa od bohaterów tureckiej produkcji. Ostatni odcinek przed świętami został wyemitowany w czwartek, 1 kwietnia. We wtorek, 6 kwietnia „Promyk nadziei” wraca z nowym, 11 odcinkiem. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów?

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Intymne sceny! Kamil całuje Izę po... udzie

„Promyk nadziei” odcinek 11. Omer umawia się na randkę

W 11. odcinku „Promyka nadziei” Omer umawia się na kolację z Suhejlą. Para spędza miły wieczór. Później kobieta mówi o tym Ipek. Tymczasem była żona Omera w poprzednim odcinku zgodziła się na spotkanie z Mahmutem. Teraz dowiadujemy się, co się wydarzy. Ipek ostatecznie zerwie z mężczyzną i odda mu pierścionek zaręczynowy. Zamierzała za niego wyjść tylko z powodu szantażu. Teraz postanawia uwolnić się od zobowiązania. Między nią a Omerem nawiązała się ostatnio nić porozumienia. Byli małżonkowie na nowo się zaprzyjaźnili, a być może między nimi zrodziło się już jakieś uczucie. Czy Ipek będzie zazdrosna na wieść o kolacji Suhejli i Omera? Poprzednio kobiety spędziły miłe popołudnie w swoim towarzystwie. Czy zachowają przyjazne relacje?

Love Island"Love Island". Kolejna osoba płacze przez Maćka. Produkcja powinna reagować?

Mahmut nie jest zadowolony z obrotu sprawy. Postanawia zerwać swoje kontakty nie tylko z byłą narzeczoną, ale i z jej kuzynem, Halilem. W poprzednim odcinku oferował mu sporą sumę pieniędzy za sprzedaż rezydencji. Z pewnością nie powtórzy już swojej oferty.

Emisja 11. odcinka „Promyka nadziei” odbędzie się we wtorek, 6 kwietnia o godzinie 17:15 w TVP2.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski: Nie widzę powodu, żeby chować w głowę w piasek, że pracuję jako prezenter w TVP

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: