"Promyk nadziei" odcinek 9. Bahar trafia do domu prawdziwych rodziców! Co wydarzy się pod dachem Omera?

W 9. odcinku serialu "Promyk nadziei" dojdzie do rozwiązania rodzinnych konfliktów. Omer i Ipek nawiążą nić porozumienia. Kadir skontaktuje się z córką. Co jeszcze się wydarzy?

„Promyk nadziei”, emitowany na antenie TVP2 zauroczył widzów postacią 11-letniej Bahar. W 9. odcinku dziewczynka nadal będzie pod opieką Ipek. Kobieta miała nieprzyjemne starcie z szefem baru, w którym na chwilę podjęła pracę. Mężczyzna zaatakował ją, gdy byli sam na sam. Udało jej się cało wyjść z opresji. Omer przyjeżdża po nią i Bahar i zabiera obie do siebie do domu. Przestraszone niebezpieczną sytuacją w barze, chętnie przyjmują pomoc i schronienie. Spędzają noc u Omera.

Emma StoneEmma Stone została mamą! Tabloid zdradził płeć dziecka hollywoodzkiej gwiazdy

„Promyk nadziei” odcinek 9. Bahar znika z domu

Ipek i Bahar przyjemnie spędzają czas w domu Omera. Czują się jak prawdziwa rodzina. Nikt z całej trójki nie ma pojęcia, że naprawdę nią są. Jak pamiętamy, Bahar to porwana przed laty córka Ipek i Omera. Rodzice myślą natomiast, że dziecko zmarło tuż po porodzie. Tymczasem 11-latka jest wychowywana przez Kadira i Selmę. Przy pomocy Omera dziewczynka kontaktuje się z „przyszywanym” ojcem, który przebywa w areszcie. Po rozmowie telefonicznej poruszona znika z domu. Omer próbuje ją znaleźć. Na szczęście udaje mu się i przyprowadza ją z powrotem.

Zofia ZborowskaZborowska narzeka na samopoczucie w ciąży, a internautka krytykuje. Aktorka nie wytrzymała

Tymczasem Melike jest zła na Halila, że wyrzucił Ipek z domu. Nalega, by ją odnalazł i sprowadził z powrotem. Mężczyzna ulega naciskom i odnajduje kuzynkę. Przyjeżdża do domu Omera i przeprasza za całą sytuację. Chce się pojednać. Ipek i Bahar jadą razem z nim do rezydencji. Są szczęśliwe, że udało się pogodzić rodzinę. Natomiast Omer nie jest do tego entuzjastycznie nastawiony. Nadal pamięta, co zrobił mu Halil i zamierza się zemścić.

Emisja 9. odcinka „Promyka nadziei” już w środę, 31 marca o 17:15 w TVP2.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!