"Przyjaciółki" odcinek 199. - streszczenie. Inga zaczyna wątpić w siebie. Anka rozmawia z Julką o zdradzie Pawła

"Przyjaciółki" odcinek 199. - strzeszczenie. Temat zdrady w rodzinie Strzeleckich wraca jak bumerang. Julka wyznaje Ance, że wie o romansie Pawła. Czego jeszcze dowiemy się w 199. odcinku serialu "Przyjaciółki"?

W czwartek wyemitowany zostanie 199. odcinek serialu “Przyjaciółki”. Co słychać u ulubionych bohaterek widzów Polsatu?

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Przyjaciółki, odcinek 199 - streszczenie

W 199. odcinku serialu “Przyjaciółki” Anka zauważa, że jej córka od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Strzelecka próbuje nawiązać z nią kontakt, jednak bezskutecznie. Zakłopotana dziewczyna w końcu wyjawia matce prawdę i wyznaje, że wie o romansie Pawła.

Patrycja zdaje sobie sprawę, jak poważne konsekwencje mogą nieść za sobą chwile uniesienia z Arturem. Trudne chwile przeżywa Inga, która czuje się staro i zaczyna wątpić w siebie. Romans z dużo młodszym trenerem jej córki sprawia, że chciałaby znów wyglądać młodo I emanować energią. Zuza radzi sobie z kolejnymi kłopotami z zachowaniem Krzysia.

"Przyjaciółki" odcinek 199. - emisja w czwartek 1 kwietnia o godzinie 21.10 w Polsacie

“Przyjaciółki”. Co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Zuza zaangażowała się w terapię Krzysia. Kobieta zrozumiała, że musi zrobić wszystko, aby pomóc synowi. Ankę dręczyły podejrzenia, że Paweł zdradza ją ze studentkami. Patrycja postanowiła znów zaszaleć z Arturem.

Podczas upojnej randki dostała telefon, że jej syn trafił do szpitala. Na jaw wyszedł romans Ingi i Sajmona.

Więcej o:
Copyright © Agora SA