Joanna Liszowska została okradziona! Jej auto warte 750 tysięcy złotych zniknęło spod domu

Joanna Liszowska, gwiazda "Przyjaciółek", była właścicielką Bentleya Bentaygi. Luksusowy samochód o drugiej w nocy zniknął spod jej domu w Kierszku.

Joanna Liszowska słynie z roli Patrycji Kochan w serialu "Przyjaciółki", który jest emitowany na antenie Polsatu. Aktorka w nocy z 10 na 11 lutego padła ofiarą przestępców. Spod jej domu na wsi skradziono Bentleya wartego prawie milion złotych. Sprawą zajmuje się obecnie policja.

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska na konkursie Miss Polski 2020 postawiła na długą białą suknię. Dobry wybór?

Joanna Liszowska padła ofiarą złodzieja

W 2014 Joanna Liszowska straciła prawo jazdy za spowodowanie stłuczki pod wpływem alkoholu. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Odzyskała możliwość prowadzenia samochodu po trzech latach od zdarzenia i od tamtej pory często korzystała z luksusowego Bentleya Bentaygi. Aktorka na co dzień mieszka we wsi Kierszek w powiecie piaseczyńskim pod Warszawą. Według nieoficjalnych ustaleń Polskiej Agencji Prasowej cytowanej przez "Fakt", pojazd warty 750 tysięcy złotych został skradziony 11 lutego między godziną pierwszą, a drugą w nocy spod domu aktorki. 

Liszowska zgłosiła tę sprawę odpowiednim służbom. Policja z komisariatu w Konstancinie-Jeziornej we współpracy z Prokuraturą Rejonową w Piasecznie prowadzi śledztwo, co potwierdził Rafał Markiewicz, oficer prasowy komendy. Strata tak ekskluzywnego samochodu musi być ogromnym ciosem dla właściciela. Ciekawe, czy policji uda się znaleźć złodzieja, którego ofiarą padła Joanna Liszowska?

Zobacz wideo Magda Narożna planowała zmienić nazwisko po rozstaniu, ale nie zrobiła tego. Dlaczego?

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita SokołowskaGwiazdy "Przyjaciółek" bez serialowej Anki w spocie Polsatu. Fani zaniepokojeni

Więcej o: