Joanna Liszowska na konkursie Miss Polski 2020 postawiła na długą białą suknię. Dobry wybór?

Joanna Liszowska w tym roku oceniła dziewczyny, które powalczą o tytuł najpiękniejszej w konkursie Miss Polski 2020. Jak wyglądała aktorka?

Tegoroczny konkurs Miss Polski 2020 znacznie różni się od tych, które znamy. Po raz pierwszy w historii  wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Mimo to na gali nie zabrakło plejady gwiazd, wśród których była gwiazda stacji Polsat - Joanna Liszowska. Jak wyglądała? Zdecydowała się na długą, białą suknię.

Zobacz wideo Paulina Krupińska na Miss Polonia 2019 w sukience, w której wygrała konkurs w 2012 roku

ZOBACZ TAKŻE: Wybory Miss Polski 2020. Studentka lotnictwa, strażaczka, a może przyszła policjantka? Która włoży koronę najpiękniejszej?

Joanna Liszowska na gali Miss Polski 2020

Joanna Liszowska jak zawsze była wierna swojemu stylowi. Gwiazda postawiła na suknię z dekoltem, która podkreślała jej talię. Ponadto aktorka zdecydowała się związać włosy w wysoki kucyk i zrezygnowała też z biżuterii. Całość stylizacji dopełniła kryształowymi butami

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska akpa

Joanna Liszowska zdecydowała się także pozować na ściance. 

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska Damian Glinka - Instagram

A Wam, jak podoba się stylizacja aktorki?

Warto dodać, że Joanna Liszowska jest jedną z członków jury na tegorocznym konkursie Miss Polski. W tym roku po raz pierwszy w jury zasiadły same kobiety. Oprócz aktorki młode dziewczyny oceniały Ewa Wachowicz, Viola Piekut oraz Anna Wyszkoni.

Mimo fantastycznego składu jury, o wygranej decydują tylko widzowie. O tytuł najpiękniejszej Polki będzie walczyć aż 23 dziewcząt. 

ZOBACZ TAKŻE: "Love Island". Na wyspie pojawi się finalistka Miss Polski Nastolatek i... detektyw. Nowe uczestniczki namieszają

Więcej o: