"Love Island". Na wyspie pojawi się finalistka Miss Polski Nastolatek i... detektyw. Nowe uczestniczki namieszają

Na antenie Polsatu ruszył już drugi sezon reality show "Love Island. Wyspa miłości". W pierwszym odcinku poznaliśmy "podstawową dziesiątkę" uczestników. Kto jeszcze pojawi się w programie? Dwie nowe bohaterki mogą bardzo namieszać!

Program "Love Island. Wyspa miłości" po rocznej przerwie wrócił na antenę Polsatu. Druga edycja reality show z pewnością nas nie zawiedzie i dostarczy wymagającej małego wkładu intelektualnego rozrywki. W pierwszym odcinku poznaliśmy dziesięcioro uczestników, którzy postanowili poszukać uczucia, zgarnąć wygraną lub zdobyć sławę na hiszpańskiej wyspie. Choć motywacje do wzięcia udziału w show są odmienne, mniej różnorodny jest system doboru występujących w nim bohaterów. Większość "wyspiątek" to popularni z mediów społecznościowych influencerzy czy znajomi telewizyjnych gwiazdek. W kolejnym odcinku pojawią się następne dwie przedstawicielki płci pięknej. Sami oceńcie, czy mają szansę na to, by namieszać w programie!

Nowe uczestniczki "Love Island"

Poznajcie Adriannę Gotowicką i Alicję Błaszczyk. To dwie wysokie blondynki, które pojawią się na "wyspie miłości". Czym dziewczyny zajmują się na co dzień? Adrianna ma 19 lat i ukończyła szkołę o profilu wojskowym. W przyszłości jednak chce działać w branży beauty, współpracując z salonami kosmetycznymi i klinikami oferującymi zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. W 2017 roku była finalistką konkursu Miss Polski Nastolatek. Znalazła się także w dziesiątce najbardziej atrakcyjnych kobiet Warmii i Mazur. Za mundurem... panowie sznurem? 

 

Alicja natomiast to uwielbiająca podróże 25-latka, która niegdyś chciała zostać detektywem. Z wykształcenia jest kryminologiem, jednak nie pracuje w zawodzie. Często chowa skromność do kieszeni, a szczególnie zachwala swój wzrost. Bawiła się w nowojorskich klubach i nurkowała z rekinami w Tajlandii. 

Myślicie, że panie podbiją serca widzów i uczestników show? A może dołączą do autorów mało lotnych wypowiedzi, które mieliśmy okazję wysłuchać podczas emisji pierwszego odcinka programu?

Zobacz wideo Razem wzięły udział w "Love Island" i razem powiększyły biust!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.