Macaulay Culkin wrócił na plan. W jakiej jest formie? W hitowym serialu miał przed sobą trudne zadanie

Macaulay Culkin ma nową rolę. Pojawi się w 10. sezonie serialu "American Horror Story". Do mediów trafiły zdjęcia z planu, na których widać, że sceny, w których bierze udział, nie należą do najprzyjemniejszych.

Macaulay Culkin stworzył jedną z kultowych ról w świecie kina. W 1990 roku, jako kilkulatek, wcielił się w tytułową postać w filmie familijnym "Kevin sam w domu". Dwa lata później zagrał w drugiej części, "Kevin sam w Nowym Jorku". Od lat te produkcje emitowane są podczas świąt Bożego Narodzenia i za każdym razem zaliczają dużą oglądalność.

Zobacz wideo To już tradycja

Macaulay Culkin na planie nowej produkcji

Przez długi czas mówiło się, że sława i popularność, które zdobył dzięki udziałowi w filmach o Kevinie, mocno się na nim odbiły. Wpadł w nałogi, był uzależniony od narkotyków i alkoholu. Na jakiś czas wycofał się z show-biznesu. Po latach okazało się, że przyczyna była zupełnie inna - w programie "WTF" wyznał, że to wina ojca, który się nad nim znęcał. Aktor długo walczył o powrót do zdrowia, próbuje też odnaleźć się w branży, jednak do tej pory nie zagrał już w żadnym filmie, który osiągnąłby taki status jak "Kevin sam w domu".

Niedawno wziął udział w nowym projekcie. Pojawi się w 10. sezonie serialu "American Horror Story". Na zdjęciach, które trafiły do mediów, widzimy, że jego rola jest dość wymagająca. Aktor wraz z ekipą kręcił sceny na jednej z plaż w Malibu. Jego bohater stoczył walkę w oceanie. Musiał zmierzyć się z falami, był także podtapiany przez ekranowego przeciwnika. Później przemoczony udał się na papierosa.

Macaulay Culkin na planie 'American Horror Story'Macaulay Culkin na planie 'American Horror Story' &BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / &BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Macaulay Culkin na planie 'American Horror Story'Macaulay Culkin na planie 'American Horror Story' &BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / &BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

"American Horror Story" to serial telewizyjny z elementami horroru i dramatu. W Polsce emituje go od 12 listopada 2011 roku stacja Fox. W obsadzie oprócz Macaulaya Culkina znajdują się m.in. Sarah Paulson, Evan Peters czy Kathy Bates.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.