"Przysięga" odcinek 377. Kumru zastawi sidła na Kemala! Co dalej z jego związkiem z Narin?

W 377. odcinku "Przysięgi" będziemy świadkami kolejnej intrygi młodszej siostry Narin. Przebiegła Kumru ma plan, jak na dłużej zadomowić się w rezydencji.

377. odcinek „Przysięgi” nie zawiedzie fanów tureckiego serialu. W poprzednim odcinku siostra Narin – Kumru oraz ich matka wprowadziły się tymczasowo do domu Narin i Kemala. Mężczyzna przekonuje swoją ukochaną, że powinna pomóc rodzinie. Chce, by przede wszystkim pogodziła się z matką. Tymczasem obie kobiety znalazły się tam przez intrygę Kumru. Dziewczynie spodobało się mieszkanie w rezydencji i snuje kolejny plan, jak zadomowić się na dłużej. Jest zazdrosna o szczęście siostry. Wpada na pomysł, że odbije Kemala i zajmie miejsce Narin. Czy jej się uda i czy para przejrzy jej zamiary?

Joanna OpozdaMiłość służy Joannie Opoździe. Wróciła do wagi sprzed rozstania

„Przysięga” odcinek 377. Emir wyrzuca Feride z domu

Feride, była więźniarka, która obiecała Cavidan, że zajmie się jej wnukiem, w końcu dociera do domu Emira. Ma się zgłosić do pracy przy opiece nad dzieckiem. Tam jednak nie czeka jej nic miłego. Na miejscu okazuje się, że została wzięta za włamywaczkę! Emir widzi kobietę w swoim domu i natychmiast wpada w szał. Niewiele myśląc wyrzuca obcą osobę za drzwi. Melike chce wyprostować sytuację, ale nie ma namiarów na Feride i nie wie, gdzie jej szukać. Gospodyni jest także pozytywnie zaskoczona tym, że w obecności dziewczyny dziecko przestało płakać. Czy mimo złego pierwszego wrażenia Feride dostanie posadę opiekunki? Pewne jest, że Emir potrzebuje pomocy przy synu. Nadal jest pogrążony w smutku po stracie żony, Reyhan i nie chce zajmować się własnym potomkiem.

Aleksandra NieśpielakGwiazda "Barw szczęścia" choruje na COVID-19. "Kiedy dzwonić po pogotowie?"

Emisja 377. odcinka „Przysięgi” już we wtorek, 23 marca o godzinie 16:05 w TVP1. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku.

Zobacz wideo "Atiye" - turecki serial wkrótce na Netflix. W roli głównej Beren Saat [ZWIASTUN]

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!