"Przysięga" odcinek 373. Czy Narin wybaczy matce? Co dalej z ojcostwem Emira? Streszczenie odcinka

W 373. odcinku "Przysięgi" dowiemy się, jak Emirowi idzie sprawowanie opieki nad dzieckiem. Mężczyzna wciąż boryka się ze śmiercią żony. A co u innych bohaterów?

„Przysięga” odcinek 373. Mimo trudnych przeżyć z matką Narin próbuje układać sobie życie z Kemalem. Pojawienie się nagle w jej życiu nigdy niewidzianej siostry i matki wywołało u niej wiele emocji. Tymczasem przychodzi niespodziewany gość. W jej drzwiach staje siostra – Kumru. Próbuje przekonać Narin, aby dała szanse ich matce. Kobiety rozmawiają, a Kumru zapewnia siostrę, że Munevver cierpi. Matka chciałaby ponownie połączyć rodzinę i prosi o wybaczenie. Jednak Narin obstaje przy swoim. Jest niewzruszona, jednak po spotkaniu musi jeszcze raz wszystko przemyśleć.

Bartosz Zmarzlik z żoną Bartosz Zmarzlik został ojcem. Zdradził imię i płeć dziecka

„Przysięga” odcinek 373. Kumru ma plan

Mimo że nie udało się przekonać siostry, aby dała szansę matce, Kumru się nie poddaje. Munevver chce wyjechać i wracać do domu. Jednak młodsza córka chce jeszcze raz spróbować pojednania. Dziewczyna robi wszystko, aby doprowadzić do spotkania starszej siostry i matki. Nie chce, aby Narin dalej czuła żal do rodzicielki. Czy jej się uda?

Książe Harry, książę William i książę Karol Harry pierwszy raz od wywiadu u Oprah porozmawiał z ojcem i bratem

„Przysięga” odcinek 373. Emir nie akceptuje dziecka

Emir jest przytłoczony ojcostwem. Nie pozbierał się jeszcze po śmierci Reyhan. Tymczasem przyszło mu zajmować się ich synem. Opieka nad niemowlęciem przysparza mu psychicznego cierpienia. Mężczyzna nie chce zaakceptować malca. Zamyka się w pokoju, aby nie słyszeć jego płaczu. Hikmet, który sprowadził wnuka do domu, stara się, aby Emir w końcu zaczął zajmować się dzieckiem jak należy. Boli go, że jego syn nie odczuwa ojcowskiej miłości i przywiązania. Czy uda mu się zmienić tę sytuację?

Emisja 373. odcinka „Przysięgi" już w środę 17 marca o godzinie 16:05 w TVP1.

Zobacz wideo Seriale, które na zawsze zmieniły telewizję [RANKING]
Więcej o: