"Sanatorium miłości". Przed nami wielki finał trzeciego sezonu. O której godzinie ostatni odcinek?

Trzeci sezon "Sanatorium miłości" dobiega końca. Widzowie pożegnają się z kuracjuszami, których losy śledzili przez ostatnie tygodnie. Kiedy zobaczymy finał programu? Co się wydarzy? Podpowiadamy!

Już w niedzielę Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek swojego flagowego programu "Sanatorium miłości". Trzeci sezon popularnego programu wzbudził wiele emocji i kontrowersji zarówno wśród fanów, jak i uczestników. Wielu wzruszeń możemy spodziewać się także po ostatnim odcinku show. 

Zobacz wideo Marta Manowska o "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

Rozenek, Woźniak-StarakFryzury, o których gwiazdy chciałaby zapomnieć. Spójrzcie na koczek Kożuchowskiej

Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" - o której godzinie finał?

Przed nami finał trzeciego sezonu "Sanatorium miłości". Ostatni odcinek popularnego show odbędzie się w niedzielę, 7 marca. Program jest emitowany od 3 stycznia i od tego czasu przyciągnął przed telewizory miliony widzów.

W programie bierze udział 12 uczestników: Halina, Jadwiga, Teresa, Krystyna, Anna, Janina, Wiesław, Edward, Zbigniew, Zdzisław, Andrzej i Władysław, którzy postanowili poszukać w nim miłości i upragnionego szczęścia. Czy im się to udało? Jak zapamiętają czas spędzony w "Sanatorium miłości"? Tego dowiemy się już za kilka godzin.

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Romantyczna randka Krysi i Zdzisława. "Aż się tak przykleiłem do niej". Emerytce się nie podobało

Finałowy odcinek TVP wyemituje o innej godzinie, niż dwa poprzednie. Wielki finał "Sanatorium miłości" zobaczymy o godzinie 21:15.  

"Sanatorium miłości" - kto zostanie królem i królową turnusu?

W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" na pewno nie zabraknie emocji. Po raz ostatni widzowie zobaczą bowiem kuracjuszy, którym kibicowali przez ostatnie tygodnie. Będą wzruszające pożegnania, ale też uroczysty bal.

Prowadząca program Marta Manowska ogłosi wówczas ulubieńców turnusu, czyli króla i królową trzeciego sezonu. Przypomnijmy, że ulubieńcami drugiego turnusu, który widzowie mieli okazję oglądać w ubiegłym roku, zostali Bożena i Gerard.

"Sanatorium miłości" - uczestnicy

W trzecim sezonie "Sanatorium miłości" poznaliśmy losy 12 kuracjuszy, którzy postanowili poszukać w programie miłości i szczęścia. Turnus odbył się w malowniczym uzdrowisku mieszczącym się w Polanicy-Zdroju.

Na początku programu kontrowersje wzbudził Edward, który zaprezentował specyficzne podejście do kobiet. W jednym z odcinków Marta Manowska wyznała mu, że w programie nie znalazł miłości, bo uczestniczki uznały, że jest despotyczny i wulgarny. Mężczyzna w końcu zyskał jednak sympatię widzów.

Choć wszyscy uczestnicy mają za sobą wiele randek i rozmów, uczucie prawdopodobnie połączyło tylko jedną parę - Jadwigę i Zdzisława.

Więcej o losach bohaterów trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" dowiemy się w wielkim finale. Ostatni odcinek programu zostanie wyemitowany 7 marca i godzinie 21:15.