"Sanatorium miłości". Romantyczna randka Krysi i Zdzisława. "Aż się tak przykleiłem do niej". Emerytce się nie podobało

W "Sanatorium miłości" w TVP doszło do romantycznej randki z udziałem Krysi i Zdzisława. Niestety - i tym razem nic z tego. Wszystko wskazuje na to, że żaden emeryt nie znajdzie miłości w programie.

"Sanatorium miłości" w TVP powoli dobiega końca. Za uczestnikami kolejne randki, rozmowy i rozmyślenia. Coraz bardziej widać, że grupa kuracjuszy raczej nie widzi szans na znalezienie miłości w programie. 

"Sanatorium miłości" w TVP: Panie oceniły panów

Pozostało już tylko dwa odcinki do zakończenia "Sanatorium miłości" w TVP. Uczestnicy zdążyli się poznać i coraz chętniej wyrażają zdanie na swój temat. Wiedzą, że nie mają szansy na wielką miłość w programie. Nawet Edek, który wcześniej chętnie zalecał się do pań twierdzi, że trzy razy został odrzucony i raczej nie planuje podejmować kolejnych prób.

Związek na odległość w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej popularny. Zdjęcie ilustracyjne Związek na odległość. Czy związek na odległość ma sens?

Opowiedział o swoim motywacjach miłosnych w rozmowie z prowadzącą Martą Manowską.

Moja żona odeszła, bardzo się kochaliśmy, ale zostawiła mnie dla kolegi. Życie bez miłości jest puste. Jak byłem sam to tak się czułem, jakbym miał podcięte skrzydła. Do psa się można przyzwyczaić, do mebla, ale potrzeba jednak drugiej osoby - powiedział.

Manowska postanowiła zapytać panie, dlaczego nie dały szansy Edkowi. Okazało się, że odpycha je apodyktyczność i brak szacunku do kobiet. Halinka stwierdziła z kolei, że bardzo go lubi, ale nie widzi w nim idealnego partnera - emerytka ma sporo ziemi, ale on raczej nie będzie zbyt chętny do pomocy w gospodarstwie. 

No Edek to kolega, kabareciarz taki, ale do roboty to on się nie nadaje.

Halina, mimo sympatycznego usposobienia, wyciągnęła wnioski po randkach i otwarcie wyraziła swoje zdanie na temat reszty emerytów.

Wiesiek szuka takiej, co by mu gotowała, porównuje nawet do mamy swojej. Masakra, on jest taki biznesmen, albo udaje. A Andrzej to taki facet, którego trzeba słuchać i najlepiej, żeby mu się nie sprzeciwiać. Do niego trzeba mieć podejście.

Później doszło też do randki Krystyny i Zdzisława. Wybrali się na tańce. Nie brakowało czułych słów i romantycznych wyznań. 

No tak mi się lekko zakręciło w głowie. Ta atmosfera, muzyka, to było romantyczne. Dawno tak nie miałam z nikim w tańcu - powiedziała Krysia.
Serce mi drżało, jestem wzruszony, bo trzymałem takie szczęście w ramionach. Tak się na nawet do niej przykleiłam. Już ze 20 lat tak z nikim nie tańczyłem - stwierdził Zdzisław.

Edek i Halina z 'Sanatorium miłości' "Sanatorium miłości". Halina na randce z Edkiem. Fani są pewni: Pasują do siebie

Mimo ogromnych emocji na spotkaniu, ostatecznie obydwoje stwierdzili przed kamerami, że to nie to. Zdzisiek woli inną emerytkę, Jadwigę, a Krystyna nie jest zainteresowana seniorem. Myślicie, że ktoś znajdzie miłość w programie?

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Zaczęło się typowanie! Kto zostanie królem i królową turnusu? Widzowie już wiedzą

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną
Więcej o: