Duża metamorfoza Beaty Chmielowskiej-Olech. Takiej fryzury jeszcze nie miała. "Myślałem, że to Taylor Swift"

Beata Chmielowska-Olech udowodniła, że nie boi się metamorfoz. Jej ostatnia zmiana fryzury zachwyciła internautów.

Beata Chmielowska-Olech zdecydowała się na odważną zmianę wizerunku. Dziennikarka, znana dotąd z prostych włosów, postawiła na grzywkę i blond. Efektami pochwaliła się na Instagramie. 

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Beata Chmielowska-Olech przeszła metamorfozę

Beata Chmielowska-Olech jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Co jakiś czas chętnie publikuje zdjęcia, zdradzając kulisy codziennego życia. Ostatnio jednak prowadząca "Teleexpress" postanowiła zaszaleć i zmienić "bezpieczny" wizerunek. Prezenterka zdecydowała się na mocne rozjaśnianie (teraz może cieszyć się blondem) i prostą grzywkę. 

 

Pod zamieszczonym przez nią zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Wielu podoba się nowa odsłona dziennikarki, jednak niektórzy porównali ją do największych światowych gwiazd, takich jak Britney Spears czy Taylor Swift. Waszym zdaniem je przypomina?

W pierwszej chwili myślałem, że to Taylor Swift.
Jak Britney Spears.
Jaka odmiana! Na lepsze - komentują internauci.

Beata Chmielowska-Olech kariera

Beata Chmielowska-Olech od prawie 22 lat związana jest z Telewizją Polską i "Teleexpressem". Pracę w telewizji rozpoczęła jeszcze jako studentka Uniwersytetu Warszawskiego i absolwentka Akademii Telewizyjnej. Jej talent szybko doceniono i w tak młodym wieku miała już za sobą kilka wydań "Teleexpressu". Na przełomie 2010 i 2011 była także prowadzącą programu "Kawa czy Herbata" i "Między nami mamami". Od 2014 roku zajęła się także prowadzeniem "Teleexpress Extra" na TVP Info. Jako jedna z niewielu dziennikarek przetrwała większość zmian w Telewizji Publicznej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.