Anna Mucha opublikowała odważny filmik. Pomyliła słowa świątecznej piosenki. "Zaśpiewać wam coś jeszcze?"

Anna Mucha nie przestaje zaskakwiać. Tym razem opublikowała filmik w czerwonym biustonoszu. Zaśpiewała świątecznego klasyka, ale...pomyliła tekst.

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Szczególnie chętnie swoim życiem prywatnym dzieli się na Instagramie. To tam każdego dnia publikuje nowe zdjęcia i filmy oraz stara się utrzymać dobry kontakt z fanami. Aktorka jest bardzo pozytywna, ale jej poczucie humoru bywa czasami specyficzne. Ma dość cięty język i zazwyczaj mówi, co myśli. 

Anna MuchaAnna Mucha wspomina swój debiut w "M jak miłość". 17 lat temu miała zupełnie inną fryzurę

Anna Mucha opublikowała odważny filmik

We wtorkowy wieczór Anna Mucha podzieliła się z obserwującymi nowym, odważnym nagraniem. Jest w nim ubrana w biustonosz w kolorze świątecznej czerwieni i w równie świątecznym nastroju próbuje zaśpiewać grudniowy hit "Last Christmas" zespołu Wham!. I jaki by to klasyk nie był, Anna Mucha zdążyła pomylić tekst już w pierwszym wersie, a zamiast "Last Christmas" zaśpiewała "Last year", ale zupełnie nie zwróciła na to uwagi i dumnie wyśpiewała dalszą część piosenki. Dopiero na kolejnym, nagranym już chyba innego dnia filmie, aktorka zorientowała się, że nie tak brzmi śpiewany przez nią hit. Na swoją wtopę zareagowała słowami:

Ten moment, kiedy dowiadujesz się po tylu latach słuchania tej piosenki, że to nie jest "Last year", tylko "Last Christmas". Zaśpiewać wam coś jeszcze? - zapytała w filmie.
 

Na swój własny śpiew i pomyłkę zareagowała za to dzikim atakiem śmiechu. Obserwujący zdecydowanie podłapali ten dobry humor.

Uwielbiam ten dystans do siebie, dzięki za rozweselenie. No nie zasnę przez ten śmiech!
Spróbuj się nie zaśmiać słysząc ten śmiech.

I w taki właśnie sposób z gracją i uśmiechem wychodzi się z wtop.

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Anna MuchaAnna Mucha odwiedziła fryzjera gwiazd. Po metamorfozie jest porównywana do Jennifer Lopez

Więcej o: